Dzīvnieku SOS: Izdari sirdsdarbu, ja vēlies!

Kaķenīti, kuru nodēvējām par Ancīti, atrada kāds vīrietis. Ancīte bezpalīdzīgi gulēja ielas malā, izmisīgi raudādama un nevarēdama pakustēties. Pārējie bezrūpīgi gāja Ancītei garām. 

Paldies, ka ir vēl cilvēki, kuri paši būdami bezpalīdzīgā situācijā, tomēr paliek par cilvēkiem un cenšas sniegt palīdzību citiem! Vīrietis Ancīti uzmanīgi pacēla un nogādāja tuvējā veterinārajā klīnikā, kura savukārt sazinājās ar mums. Diemžēl līdzcietīgā vīrieša iespējas Ancītei palīdzēt bija izsmeltas. 

Bet, paldies viņam par to pašu! Ancīte nebūtu izdzīvojusi palikdama uz ielas. Kaķenītei ir lauzta priekšējā, kreisā ķepiņa. Kā tas noticis – nezinām. Lai gan izskatās, ka Ancīte ir bijusi mājas kaķis, dēļ tā, ka lūzums ir ļoti sāpīgs, Ancīte nevar gaidīt, kad atradīsies saimnieki. Ancīte ir pats mīļākais kaķis, jo par spīti sāpēm, ķer katru cilvēka glāstu. 

Šobrīd patiešām ir tāds laiks, kad pamesto dzīvnieku skaits ir milzīgs. Gan lieli kaķi, gan klaiņojoši suņi, gan kaķēnu lērumu, no kuriem lielākā daļa ir ārstējami. Līdz ar to, mūsu bankas kontā vilpo vējš. Kā viens rēķins nomaksāts, tūlīt veidojas nākamais. Ancītei jau ir veikti rentgeni un tūlīt tiks veikta arī operācija. 

Mēs lūdzam palīdzību cilvēkiem, kuri var atbalstīt Ancītes operāciju!ZIEDOJUMU KONTS:Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"AS SEB BANKALV40UNLA0050018620445Reģ. Nr.40008190018SWIFT kods: UNLALV2XMērķis - Ancītei
Ziedojumiem no ārzemēm caur Pay Pal, piesaistītais e-pasts: [email protected]


ZIEDOJUMU KASTĪTE:SIA "Agroserviss Valmiera" veikalāMūrmuižas iela 15, Valmiera
Barību, kārumus un pakaišus var ziedot arī iegādājoties tos internetveikalā: http://www.majasmilulis.lv/lv/ziedojumi
Tiek meklēti arī Ancītes saimnieki. 

Ja atpazini savu mīluli, vai zini, kam Ancīte pieder, sazinies ar mums (var pieteikties arī jauni saimnieki): Tel: 20244187E-pasts: [email protected]

Mīluļi