Dzīvnieku SOS: Ja vēlies – palīdzi!(Papildināts ar ziedojumu FOTO!)

Ceturtdien “Ziemeļlatvija” plāno doties apciemot mūsu sadarbības partneru  biedrības Ulubele apsaimniekoto dzīvnieku patversmi Līčos. Ja vēlies piedalīties ar savu artavu – laipni gaidīts!

Papildinājums: Milzīgs paldies visiem, kuri atsaucās!!! Jau šobrīd ir redzams, ka visas dāvanas vienā reizē aizvest neizdosies. Bet ikviena no tām ir ļoti. ļoti nepieciešama, un tāpēc tās visas tiks nogādātas Līčos. Rīt uz Rīgu dosies gaidītākās - pārtika un vienreizlietojamie paladziņi, kā arī atlikušajā "telpā" - sedziņas. 

Pārējais pie suņukiem un minčiem ceļos februāra pirmajā pusē. Kā tieši tas notiks, vēl šobrīd tiek precizēts, bet tiklīdz visi datumi un notikumi būs saskaņoti, paziņosim arī jums


Sociālajos tīklos vairākkārt lasāms Ulubeles aicinājums ziedot, jo šobrīd patversmei īpaši nepieciešama palīdzība. Aukstais laiks un lielais dzīvnieku skaits rada problēmas. Patversmei trūkst materiālu, ar ko siltināt dzīvnieku guļasvietas. Šobrīd patversmē ir ļoti daudz kucēnu, kas prasa īpašu aprūpi. Nepieciešama kucēnu barība un vienreizlietojamie paladziņi.

Lūdzu palūkojiet, vai jums mājās nav nevajadzīgas vecas segas, palagi vai dvieļi. Noderēs ikviens kvadrātveida materiāls – vēlams vilnas vai kokvilnas.

Tie, kuri vēlas palīdzēt un finansiāli to var atļauties, lūdzu nopērciet kādu vienreizlietojamo paladziņu. Varbūt kādam mājās tie saglabājušies kopš mazuļa kopšanas laikiem vai slimības un vairāk nav vajadzīgi. Tāpat noderēs arī kāda pārtikas kārba kucēniem vai kaķēniem. 


PAPILDINĀJUMS: Esam saņēmuši jau pirmās dāvanas!

1. Paldies Ilonai!

2. Paldies Smiltenes bērnudārza "Pīlādzītis" Mārīšu grupiņai par mīļajiem sveicieniem!

3. Paldies Union Med aptiekas kolektīvam Smiltenē!

4. Paldies smilteniešiem - Ditai, Dinijai, Jānim, Raitai un Vladimiram!

5. Paldies Ingai, Andrai un Mārai!

6. Paldies A. Rozītim!

7. Paldies Smiltenes bērnudārza "Pīlādzītis" Zaķēnu grupiņai un viņu atbalsta komandai - Antrai, Baibai, Guntai un Robertam!

8. Paldies Janai!

9. Paldies Mārai!

10. Paldies visiem tiem, kuri nepaspēja parakstīties, bet atstāja savu sirdsdāvaniņu! 

11. Paldies launkalnietēm Vitai un Rutai!

12. Paldies Unai!

13. Paldies Mikam un Renāram!

14. Paldies Launkalnes sākumskolai!

15. Paldies Marutai!


Gaidām līdz trešdienas vakaram redakcijas birojā Smiltenē. Sīkākai informācijai zvaniet – 26414911 (Sarmīte).

Mīluļi