Dzīvnieku SOS:Kas ir spēcīgāks un uzvarēs  – Mīlestība vai Ļaunums?(PAPILDINĀTS!)

 Dzīvnieku patversmju darbinieki ir pieredzējuši  ļoti daudz un šķiet, ka nekāda nelietības, ļaunuma un cietsirdības izpausme pret dzīvu būtni viņus vairs nespēj pārsteigt. Taču  šis gadījums ik dienu atkal un atkal plēš Mežavairogu patversmes darbinieku sirdis. Šoreiz izpaliek stāsts par fiziski sakropļotu dzīvnieku ...  Šoreiz stāsts ir vēl šausminošāks un patiesībā – prātam grūti aptverams. Iespējams, gan tikai daļai no mums – cilvēkiem, jo:

>daudzi būs tādi, kuri to izlasot meklēs attaisnojumu nodarītajam;

>daudzi būs tādi, kuri šausmināsies, ka suns nepieskatīts klīdis viens pats un kas tik viss varēja notikt;

>un daudzi būs tādi, kuriem šis gadījums nešķitīs pat pieminēšanas vērts.

Tomēr uzdrošinos šajā stāstā dalīties, neatbildētu atstājot jautājumu: kas ir spēcīgāks un uzvarēs – Mīlestība vai Ļaunums? Mīlestība, jo mazajā Latvijā atradīsies kāda līdzjūtīga sirds, kurai būs iespēja atvērt sava mājokļa durvis vecam, nelaimīgam un satriektam sunim, un sniegt viņam mierinājumu, neļaujot tam nomirt skumjās un vientulībā.

Vai ļaunums, - jo to vien spēsim kā gānīties viens uz otru par viedokļu dažādību, aizmirstot par pašu suni un cilvēkiem Mežavairogu patversmē, kuriem ik dienu kā ūdens un gaiss ir nepieciešams kāds uzmundrinošs vārds un laba vēlējums?

 

Danuta Priede, Dzīvnieku patversme „Mežavairogi”:

„Rīgas centrā dzīvoja Saimnieks- sešdesmitgadīgs kungs un viņa vācu aitu suns - Reksis. Savulaik Saimnieks Reksi vēl kā kucēnu nopirka no sliktiem ļaudīm, kas par suņuku nerūpējās. Laika gaitā Reksis bija kļuvis par draugu un kolēģi- Saimnieks un Suns bija nešķirami. Reksis bija kļuvis par Saimnieka dzīves jēgu. Kādu dienu Saimniekam palika slikti, kā stāsta apkārtējie Suņu Draugi- Reksis bija nācis lūgt palīdzību, taču cilvēki to nesaprata… 

Tad, kad Saimnieku nogādāja slimnīcā, Reksis palika viens. Kad atbrauca Saimnieka radiniece, Reksis priecājās, jo domāja, ka par viņu parūpēsies. Taču Radiniece ielika Reksi mašīnā un nogādāja tālu no mājām - Dārziņos. Un izlaida no auto…, bet varbūt uzticēja kādam, kuram bija vienalga. Vairākas dienas Reksis uzticīgi gulēja pie kāda žoga, līdz mēs par viņu uzzinājām un atvedām uz Mežavairogiem. Tikmēr Saimnieks bija mājās no slimnīcas. Ieraudzījis Radinieces izlauztās durvis un neatradis Reksi, 

Saimnieks krita izmisumā. Iedeva Suņu Draugiem naudiņu, lai var izlīmēt sludinājumus, un zvanot kaimiņiem teica, ka viņam ir zudusi dzīves jēga… Saimnieks tik ļoti skuma, ka neredzēja vairs jēgu dzīvot, tāpēc izšķīrās par pašnāvību. Savukārt Suņu Draugi bija Reksi atraduši mūsu patversmē, taču bija par vēlu- viena nakts izšķīra Saimnieka un Rekša likteņus. Suņu Draugi neuzspēja pateikt Saimniekam, ka viņa Reksis ir atradies.

Pat nezinu ko Jums lūgt. Atgriezt Saimnieku nespēj neviens… .Varbūt kāds vēlas kļūt par Jauno Rekša Saimnieku? Reksis ir labs suns- apmēram 10 gadus vecs. Savukārt, ja vēlaties varat ziedot naudiņu Rekša uzturam, ja Reksim Jaunais Saimnieks neatradīsies, viņam par Mājām būs jāsauc Patversme. Pašreiz Reksis ir mazliet izvārdzis un ļoti skumjš, jo nesaprot, kas ir noticis. Suņa sirds jūt, ka nekas vairs nebūs kā agrāk…

Labas ziņas: Reksis, kura saimnieks izvēlējās aiziet no šīs dzīves, ir pieņemts jaunā ģimenē pie ļoti atbildīgiem un pieredzējušiem cilvēkiem Rīgā! 

Mīluļi