Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvnieku SOS:Ļoti steidzams palīgā sauciens!

Ļoti steidzams palīgā sauciens! Laiks, lai palīdzētu... tikai līdz rītdienas vakaram!!!!

Šos kaķēnus atrada sieviete - mežā, slimus un novārgušus, 3 nedēļas jaunus. Mēs ļoti vēlamies viņiem palīdzēt, dodot iespēju dzīvot, uzņemot savā aprūpē. Bet tas kopumā sastāda izmaksas aptuveni 200eur, jo vienam kaķēnam jāizņem actiņa un viņiem visiem vajadzīgi vitamīni un pilnvērtīga, spēcinoša barība, lai uzņemtu spēkus un cīnītos ar vīrusu. 

Šobrīd kaķēni atrodas mūsu aprūpē Rīgas veterinārajā klīnikā, bet ilgostoši uzturēties viņi tur nevar. Kādā no Valmieras veterinārajām klīnikām ir iespēja kaķēniem nodrošināt atbilstošu, ilgstošu aprūpi. Tomēr pametot Rīgas veterināro klīniku, mums būs jāapmaksā rēķins par stacionāru un ārstēšanu par šīm dienām, kuras kaķēni tur ir uzturējušies. Diemžēl mums šobrīd nav naudas, lai segtu pat daļēju rēķina apmaksu.


ZIEDOJUMU KONTS:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"

AS SEB BANKA

LV40UNLA0050018620445

Reģ. Nr.40008190018

SWIFT kods: UNLALV2X

Mērķis - kaķēniem


Ziedojumiem no ārzemēm caur Pay Pal, piesaistītais e-pasts: [email protected]Mīluļi