Dzīvnieku SOS: Meklē mājas vairākiem kaķiem 1

Pašlaik Valkā pagaidu mājās pie labsirdīgiem cilvēkiem mitinās vairāki cilvēku nežēlastībā nonākuši kaķi un mazi kaķēni. Ja kādam mājās ļoti gribas mīļu un uzticamu draugu, tad var zvanīt uz mobilo tālruni 25437695.

Savus saimniekus gaida aptuveni divus līdz trīs gadus vecs ruds runčuks. Viņu slimu un ļoti novārgušu dzīvniekmīļi atrada netālu no Latvijas – Igaunijas robežas. Labā vēsts ir tā, ka dzīves pabērna atveseļošanās norit ļoti veiksmīgi. Pateicoties pagaidu māju saimniecei, arī noplukušais kažoks sāk atgūt savu spožumu. Plānots, ka runcīti arī sterilizēs.

Par savām īstajām mājām sapņo pelēkas krāsas aptuveni trīs līdz četrus gadus veca kaķenīte. Pēc rakstura dzīvnieks ir ļoti mīlīgs. Drīzumā tiks sterilizēta. Kaķenīte atrasta klaiņojam Raiņa ielas 5. nama apkārtnē.

Savukārt melnajai kaķenītei, kurai arī nepieciešams saimnieks, kuram mīlestība pret mazākajiem brāļiem ir viena no dzīves pamatvērtībām, līdz šim nebija paveicies. Viņas iepriekšējiem saimniekiem kaķenīte vairs nebija vajadzīga, tāpēc to atstāja likteņa varā.

 Kaķenīte bija kaķēnu gaidībās. Lai nenokļūtu dzīvnieku patversmē, melnais brīnums ir nokļuvis privātā aprūpē. Februārī dzīvnieks tika sterilizēts, izoperēta arī bruka. Dzīvniekam ir jauks raksturs – viņa ir mierīga, nosvērta, paklausīga un kārtīga. Pēc tik daudz pārciestā viņa ir pelnījusi nokļūt pie labiem cilvēkiem.

Pagaidu saimnieku aprūpē atrodas arī četri mēnesi veci, skaisti un veseli kaķēni. Kad mazuļi būs sasnieguši nepilnu trīs mēnešu vecumu, viņiem būs nepieciešamas savas īstās mājas. 

Komentāri 1

I.Vilne

-Mikrorajonā ziemo kastrēts runčuks,pelēks ar baltu,pagaru spalvu,pašlaik labi cilvēki viņu pabaro un tur siltumā. Pieļauju ka viņam ir saimnieki kas varbūt meklē. Kaķis nav radis dzīvot ārā,acīmredzams ka mājas dzīvnieks,nevis dzimis uz ielas. Saimniek,atsaucies!
tel.29131260

pirms 8 gadiem, 2013.03.28 10:48

Mīluļi