Dzīvnieku SOS:Nepērc draugu – adoptē patversmē! 1

Aprīļa vidū 4 mēnešus jaunus kucēnus labi cilvēki paglāba no drošas nāves – tapt sabrauktiem uz Daugavpils šosejas Rīgas teritorijā pie Rumbulas.

Tagad 10 mēnešus jauni , slaidi un ļoti smuki suņu puikas – kopā vai atsevišķi meklē lauku teritoriju vai privātmāju, kur skriet un par kārtīgu suni tapt.

Tam ir nepieciešama viena ļoti svarīga lieta – atbildīgs cilvēks! Abi suņu puikas ir veseli, savakcinēti un savas rudās spicās ausis tā vien groza patversmes vārtu virzienā, vai nenāks tas cilvēks, kurš izvēlēsies viņus.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme „Ulubele”, kas atrodas Līčos ( tajos, kas pa Ērgļu ceļu braucot uz Rīgu ) , ir lielākā patversme Latvijā. Šobrīd Ulubeles aprūpē dzīvo 180 lieli un mazi, jauni un veci suņi. Nepērc draugu, jo draudzībai nav cenas – izvēlies atbildīgi adoptēt dzīvnieku patversmē.

Ulubeles dzīvnieki aplūkojami : http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-sludinajumi

Nāk ziema, Ulubele lūdz nemest laukā – segas, pledus, dvieļus un paklājiņus – tas viss ļoti noder dzīvnieku gultiņu iekārtošanai. Tāpat noder jebkurš materiāls, no kura iespējams izgatavot būdu vai voljēru.

Jau iepriekš liels paldies.

Tālrunis : 27863333 ( Zanda )

E – pasts : [email protected]

Web : www.ulubele.org

Komentāri 1

Mīluļi