Dzīvnieku SOS: Palīdzi piedzīvot brīnumu!

Ziemassvētku un gadu mijas laiks parasti atver cilvēkos visslēptākos dvēseles kambarus un rada vēlmi palīdzēt, iepriecināt un atbalstīt.  Nāc palīgā, un kopā izdarīsim sirdsdarbu!


Līdz jaunā gada pirmajai nedēļai Ulubeles dzīvnieku patversmei Rīgā, Līčos, no Smiltenes ir jānogādā salīdzinoši liela krava – teju 70 matrači. Nav jāpaskaidro, cik daudzas pamestas rejošas un ņaudošas sirsniņas tas sasildīs. 

“Ziemeļlatvija” ir saņēmusi palīgā saucienu, lai ar avīzes starpniecību atrastu cilvēkus vai uzņēmumu, kas varētu veikt šo nelielo, bet ļoti nozīmīgo Ziemassvētku brīnumu. Ja atradīsies transports, būs nepieciešamas arī izpalīdzīgas rokas, kas šo kravu palīdzētu iekraut. Mēs taču visi kopā to varam paveikt?


 Ja vari palīdzēt, lūdzu piezvani 26414911, lai vienotos par tālāko rīcību. Iespējams, ka ir kāds uzņēmums, kuram no Rīgas vai tās apkārtnes šajā laikā ir jāved kāda krava, bet turpceļā auto brauc tukšs. 

Izmantojot izdevību, vēlamies arī atgādināt par skaistuli, kura labprāt kļūtu par uzticamu mājas sargu un draugu. Divus  gadus jaunā Mondija ļoti cer, ka šajā gaišajā laikā lielākajā Latvijas dzīvnieku patversmē starp 190 suņiem kāds cilvēks pamanīs tieši viņu. 

Viņai ir krāšņs un biezs kažoks, kas ļauj dzīvot laukā arī ziemas apstākļos. Viņa mīl cilvēkus un bērnus. Ar sugas brāļiem un māsām gan būs jāsadraudzējas.  Mondija ir vakcinēta un sterilizēta. Nav izlepusi ēdiena izvēlē.

Protams, ka šāda sapnis ir visiem Ulubelē mītošajiem bēdu brāļiem un māsām. Viņi cer, ka ir Ziemassvētku brīnums un tas atnāks cilvēka izskatā – pielieksies, ieskatīsies acīs, noglaudīs un vaicās –Vai tu gribi braukt ar mani mājās? 

Mīluļi