Dzīvnieku SOS: Rendai un Čiepai meklē mājas 14

Pārceļoties uz jaunu dzīvesvietu, jaunas mājas jāmeklē vilku suņu kucītei Rendai un kaķenītei Čiepai.

Līdzšinējā saimniece Egija stāsta, ka jaunajā dzīvesvietā nav iespēju paturēt savus ģimenes mīluļus, tāpēc viņa tos bez atlīdzības atdos tikai labiem cilvēkiem. Renda ir piecus gadus veca, labi audzināta un mīlīga kucīte, kura pieradusi pie bērniem.

Pa dienu Renda dzīvoja pa sētu, bet vakaros - gulēja mājās. Pašlaik Renda atrodas Valkas dzīvnieku patversmē "Nagliņās". Ja kāds labvēlis vēlas savās mājās uzticamu un mīļu draudzeni, aicināts zvanīt Egijai uz mobilo tālruni 29386833.

Savukārt melnbaltā Čiepa ir četrus gadus veca, labi audzināta un pie kārtības pieradināta kaķenīte. Viņa ir sterilizēta. Kaķenīte gan ir radusi dzīvot tikai telpās.

Komentāri 14

Alita

Neraksti fu kamēr nezini lietas apstākļus, šī superīgā meitene paliek bez mājām, jācenšas viņai palīdzēt, es viņai aizvedu barību ko Tu izdarīji izņemot sakot fu? Ceru ka viņa atradīs labus saimniekus, jo pieradusi labi dzīvot un paēst. Nav ķēdes suns un no malas redzot, liela bērnu aukle, jo pašai bērni nevar būt.

pirms 8 gadiem, 2013.01.04 21:06

Fu

Un tomēr fu. Cilvēks paņemot dzīvnieku,uzņemas atbildību. Jautājums: kāpēc uz patversmi? Pēc visiem tiem skandāliem, kas bija ap patversmi? Zinot,ka Luguzis tur strādā joprojām.Zinot,ka daktere Vija vieglu sirdi aizraida uz viņpasauli pēc viņai vien zināmiem apsvērumiem.Zinot,ka ar aizraidīšanu nodarbojās arī Vijas draudziņš un aizdomas,ka arī Luguzis.Zinot ka Vijas draugs ir akohols.Zinot,ka patversmē iekļūt paskatīties gandrīz neiespējami. Un pats galvenais-kā šie dzīvnieciņi jūtas ,no siltas mājas nokļūstot aukstās telpās,kur labi ja vienreiz dienā kāds pamet barību? Lūk,tas ir galvenais! Ko jūt Renda,kurai sejā ierakstīts ka viņa ir gudra un jūtīga?Unvēl un vēl! Un Alitai teikšu,ka es par šo gadījumu neko nezināju,tāpēc pārmetums par neko nedarīšanu nevietā.Un ar barības maisu nevar nopirkt mīlestību. Man pretjautājums-kāpēc pati nepaņem? Jeb tu esi tā "superīgā meitene"? Diemžēl es savu FU atpakaļ ņemt nevaru...

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 10:05

:(

Fu- tas viss ko Tu raksti (jābūt talantam, lai tā "noliktu" daudzus cilvēkus vienlaicīgi) nu nekādi nav saistīts ar šo rakstu. Paturi savas domas pie sevis. Bet ar vainas sajūtu, lai tiek galā saimnieks.
labi, ka ir patversme kur dzīvnieks var palikt, ja saimnieks paliek bez mājām! patversme ir sazvanīta un viņi teica, ka veselu dzīvnieku nemidzinās... un gan jau šitik skaistam sunim mājas atradīsies :)

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 11:21

Fu

Katrs jau skatās pēc tā,kā rīkotos pats.Es tā nevarētu un rakstu nevis tāpēc,ka gribu kādu nolikt,bet tāpēc,ka zinu kā bija.

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 11:42

:(

šeit no Tev Fu piekrītu- katrs pēc sevis !! katram sava taisnība!! Bet patiesība viena- Tev riebjas visi, kurus piemini savā komentārā, tādēļ pat nepieļauj, ka tev nav taisnība!
Jauku Tev dienu :)

p.s. es jau padevu tālāk šo rakstu, lai Rendai un Mincei atrodas saimnieki (vēl labāk būtu, ja notiktu brīnums un Egija viņus varētu paturēt :) )

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 12:19

Alita

Atbilde Fu! Esmu ļoti iemīlējusi šo suņu meiteni, jo viņa no tiesas ir ļoti gudra un izdomājos visādus variantus kur viņu varētu likt, bet diemžēl es dzīvoju dzīvoklī ar no ielas paņemtu kaķi, biju apsvērusi viņu paturēt pie sevis un staidzināt katru dienu līdz viņai atrodas labi saimnieki, bet mājinieki man nepiekrita, jau tad kad braucu viņai vest ēdamo, mājinieki piebilda lai tikai neizdomāju ņemt viņu pie sevis. Ir sarežģīta situācija šai suņu meitenei un es ceru ka labas sirdis atsauksies un dos māju šai labsirdīgajai dvēselei.

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 12:23

Tā Gan

Pirms publiskot šādu rakstu (Dzīvnieku SOS), iesaku, cilvēkiem ar smadzenem padomāt.
Pārlasot šos komentārus velējos iedot kaķenītei jaunas mājas, bet piezvanot pa augstāk minēto tālruni, izrādās, ka "saimniecei" galvā plosās vētra un izskatās, ka personīgo lietu kārtošana ir iejaukti dzīvnieki. Jo izrādās kaķa likteni saimniece pati vēl nav izlēmusi.

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 13:55

Padoms

Lūdzu nešķiriet šo brīnišķīgo pāri, ja kāds vēlas ņemt, tad tikai abus divus kopā, jo tā viniem būs vieglāk panest šo liktens triecienu. Man patiesi sāp sirds skatoties uz viņiem, kāds liktenis gan viņus sagaida. Paņemtu, ja pašai nebūtu. Septiņi gadi atpakaļ Ziemassvētku vakarā pie mums atnāca runcis Frederiks (laba dāvana) un pavasarī suņu meitene R., kuru bija nolemts sūtīt uz"jūrskolu". Tagad viņi ir nešķirami draugi. Tāds stāsts no dzīves.

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 19:35

rīkojieties

Tātad tomēr bezatbildība.Varbūt Valkas dzīvnieku glābēju organizācija var palīdzēt? Vai tur saimniece ir griezusies?

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 20:06

rīkojieties

Tātad tomēr bezatbildība.Varbūt Valkas dzīvnieku glābēju organizācija var palīdzēt? Vai tur saimniece ir griezusies?

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 20:07

....

Pati tu bezatbildīga, visur ir ziņots un viss ir nokārtots!

pirms 8 gadiem, 2013.01.06 11:13

Alita

Paldies labiem cilvēkiem, jau no vakardienas Renda atrodas jaunajās mājas.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 11:16

Mīluļi