Dzīvnieku SOS “Sāra” iecere sarīkot labdarības pasākumu 2

Valkas Dzīvnieku SOS “Sāra” valdes priekšsēdētāja Ingrīda Vilne stāsta, ka arī šogad iecerēts organizēt labdarības pasākumu “Visi mīļi, visi labi!”.

Pirmo reizi šis pasākums veiksmīgi notika pagājušogad. Pasākuma apmeklētāji ne tikai varēja noskatīties suņu paraugdemonstrējumus un koncertu, bet arī ziedot līdzekļus nelaimē nonākušo dzīvnieku glābšanai. 

I. Vilne lēš, ka, iespējams, to varētu aprīkot ar 11. maijā notiekošo Lielo robežtirgu. Pašlaik notiek organizatoriskie darbi pasākuma organizēšanai. 

Komentāri 2

Anna

Cien. "Sāras" biedri! Būtu vērts aizdomāties, ka par "Sāras" darbiem Valkā neko nezin. Nav neviena komentāra. Pirms vāc naudu būtu labi pastāstīt, bet vēl labāk, parādīt kas ir izdarīts, kādas ieceres, kur plāno izlietot naudiņu. Vēl jautājums, ar ko nodarbojas valkas patversme? Tikai ar pamesto un klaiņojošo dzīvnieku iznīcināšanu. Ja par kādu pamestu suni kādreiz arī uzraksta, tad pamestu kaķu mums, laikam, nav! Cik dzīvniekiem atrastas mājās? Kur paliek patversmē ievietotie dzīvnieciņi? Jautājumu daudz, atbildes nevienas.
Līdz robežtirgum vēl ir laiks, pastāstiet par savām aktivitātēm, izvietojiet reklāmas, pastāstiet par pamesto dzīvnieciņu likteņiem un tad, es ceru, vienaldzīgo cilvēku būs mazāk!

pirms 8 gadiem, 2013.04.28 18:42

I.Vilne

Paldies Annai par vērtīgo ieteikumu,jau paši gribējam tā darīt. Atskaite būs,un ļoti drīz. Gribu painformēt-robežtirgus laikā mūsu pasākuma nebūs,bet šovasar noteikti būs,pēc Jāņiem.
Ingrīda Vilne

pirms 8 gadiem, 2013.04.29 16:02

Mīluļi