Dzīvnieku SOS:Ulubeles zīmola konservi pieejami pasūtīšanai uz mājām visā Latvijā

Sākot no šīs nedēļas, konservus suņiem un kaķiem būs iespējams iegādāties mājdzīvnieku preču interneta veikalā MilkyZoo.lv, kas piedāvā arī preču piegādi uz mājām visā Latvijā.

 

Noslēdzoties akcijai Pērc&Pabaro, Ulubele izlēmusi turpināt konservu tirdzniecību. Sākot no 6. februāra Ulubeles zīmola konservus saviem un patversmes kaķiem un suņiem ir iespējams iegādāties mājdzīvnieku preču interneta veikalā MilkyZoo.lv, kas piedāvā preču piegādi uz mājām visā Latvijā.

 

“Konservu pārdošanas koncepts paliek nemainīgs arī šoreiz – iegādājoties super premium konservus savam kaķim vai sunim, Tu būsi atbalstījis Ulubeli 100%, taču iegādājoties konservus un ziedojot tos patversmei, Tavs sniegtais atbalsts Ulubele četrkājainajiem iemītniekiem būs dubultīgs. Lieliskākais ir tas, ka šoreiz iegādāties konservus saviem mīluļiem varēs ikviens Latvijas iedzīvotājs, jo mūsu sadarbības partneri MilkyZoo.lv nodrošina konservu piegādi uz mājām jebkurā Latvijas pilsētā,” norāda Ulubele vadītāja Ilze Džonsone.

 

“Ulubeles konservi ir ne tikai laba barība, ar kuru pabarot savu mīlulī mājās, bet arī iespēja finansiāli palīdzēt patversmei. Ja mēs tādā veidā varam kalpot par platformu konservu nogādāšanai līdz pircējiem un tajā pašā laikā atbalstīt Ulubeles darbību, tad neredzam nevienu iemeslu, lai to nedarītu,” piebilst interneta veikala MilkyZoo.lv direktors Kārlis Muižnieks.

 

Ulubeles zīmola konservi tiek pārdoti ar mērķi – nodrošināt, ka visi Ulubele iemītnieki katru dienu ēd kvalitatīvu pārtiku. Kā norāda I. Džonsone: “Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi. Patversmē mītošie ne ar ko nav sliktāki par mājas mīluļiem, tāpēc arī ir pelnījuši ēst kvalitatīvu pārtiku. Tomēr diemžēl pašlaik, barot patversmes dzīvniekus ar tik augstas kvalitātes barību, nevaram atļauties. Aicinām braukt ciemos pie mums un dāvāt barību arī 400 patversmes iemītniekiem, kuri konservus apēdīs gardu muti. Vienā dienā patversmes iemītnieki apēd 100 kilogramus sausās vai 200 kilogramus konservētās (mitrās) barības. Pārrēķinot Ulubeles zīmola konservu bundžiņās, tas būtu 100 konservu kaķiem (40 kg) un 200 konservu bundžu suņiem (160 kg) vienā dienā”.

 

Jaunā barība suņiem un kaķiem ražota Vācijā pēc Ulubele pasūtījuma. Tas ir  super premium klases uzturs un satur augstvērtīgas sastāvdaļas. Pārdošanā pieejami konservi kaķiem 400 gramu bundžās, savukārt, suņiem 800 gramu bundžās. Konservu cena ir EUR 2,00 par vienu 400 gramu konservu bundžu kaķiem un EUR 3,30 par vienu 800 gramu konservu bundžu suņiem. Pērkot iepakojumu, kurā ir 6 konservu bundžas, tiek piemērota atlaide.

 

Ulubele konservu iegāde savam mājas mīlulim nodrošinās patversmei 100% tās iemītnieku atbalstu, savukārt, nopērkot konservus un tos ziedojot Ulubeles patversmes  suņiem un kaķiem, atbalsts būs 200%.

Mīluļi