Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvnieku SOS:Vajadzīga palīdzība slima kaķīša ārstēšanai.

"Saņēmām ziņu par pieklīdušu kaķīti, kuram steidzami vajadzīga palīdzība. Pēc stāstītā sapratām, ka kaķītim ir smagi cietis – no pieres tek asinis, sajaukumā ar strutām. Šobrīd kaķītis ir nogādāts veterinārajā klīnikā, kur konstatēts, ka kaķītim pierē ir divas brūces. Sakosts, sašauts, sists? Nav zināms. 

Viens ir skaidrs, runcītis nepieciešama ārstēšana. Brūces ir galvā, tādēļ ārstēšanās notiks veterinārārsta uzraudzībā – veterinārās klīnikas stacionārā. 

Lūdzam cilvēku palīdzību, lai segtu veterināros izdevumus un kaķīša uzturēšanu. Apskate un brūču tīrīšana narkozē, pie viena runcītis tiks arī kastrēts. 

Pēc atlabšanas runcītis meklēs mājas. Ja kāds ir gatavs runčukam sniegt pajumti, gaidīsim ziņu. Tālrunis 28832394, e-pasts: [email protected]

Runčuks ir aptuveni 2-3 gadus jauns, ļoti draudzīgs, mīlīgs. 


Ziedojumu konts:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"

AS SEB BANKA

LV40UNLA0050018620445

Reģ. Nr.40008190018

SWIFT kods: UNLALV2X

Mērķis – ārstēšanai


Ziedojumiem no ārzemēm caur Pay Pal, piesaistītais e-pasts: [email protected]"

Mīluļi