Dzīvnieku SOS: Valkā noķerts un uz patversmi aizgādāts klaiņojošs suns 4

8.jūnijā Valkā noķerts un uz patversmi aizgādāts klaiņojošs, liela auguma suns bez kakla siksnas, iespējams vācu aitas suns. Dzīvnieks ir draudzīgs, prot dot ķepu, mazliet nobijies, jo atrodas svešā vietā.

Papildus informācija: Karīna Božeņecka 28 65 24 29.


Atgādinām, ka par visiem klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, iedzīvotājiem ir jāziņo pa telefonu 26127430 vetārsta palīgam Vitālijam Luguzim, kurš, izvērtējot situācijas bīstamību, iespējami ātrākā laikā izbrauks uz dzīvnieka atrašanās vietu.


Dzīvnieka īpašnieks 14 dienu laikā savu dzīvnieku var saņemt, sedzot visus izdevumus, kas saistīti ar tā ķeršanu, transportēšanu un uzturēšanu. 

Suņa vai kaķa īpašniekam jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība, bet daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem – arī čeks par dzīvnieku turēšanas nodevas samaksu.

 Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai. 

Saņemot savu jauno mīluli, ir iespēja ziedojuma kārbā atstāt naudu dzīvnieku barības iegādei, kas ļaus pēc iespējas ilgāk paturēt dzīvniekus patversmē un meklēt tiem jaunus saimniekus.

Komentāri 4

I.Vilne

Suns jau sen ir savās mājās,jau vairākas nedēļas-varbūt tomēr jāizņem no portāla lai nejauc cilvēkiem galvu? Lūdzu!

pirms 6 gadiem, 2014.06.30 10:43

Klaiņojošie suņi.

Smiltenē vajadzētu suņus izķert. Limbažu ielas pilnas ar klaiņojošajiem suņiem un neviens neko nedara!!! Bailes bērnu laist ārā,kad suņi jau pat uz pieaugušu cilvēku rūc. Tie kas viņus baro jau nepadomā par to kas būs ja kādu sakodīs. Kapēc saimniekus nesoda,ka atļauj saviem suņiem klaiņot apkārt?!

pirms 6 gadiem, 2014.07.17 03:45

Visu laiku

domāju,kāpēc taisni Smiltenē ir tik daudz agresīvu klaiņojošu suņu?Nevienā citā vietā par tādiem netiek tik bieži vaimanāts.Varbūt vaina nemaz nav suņos?

pirms 6 gadiem, 2014.08.02 09:42

zina

smiltenes novadā par klejojošie suņiem ir visiem vienalga

pirms 6 gadiem, 2015.05.27 00:23

Mīluļi