Dzīvnieku SOS: Valkā pieklīdis kucēns

7.augustā Valkas novada domes dzīvnieku patversmē „Nagliņas” ievietots apmēram 4 – 5 mēnešus vecs kucēns, puika. Suns kādam gājējam pieklīdis Valkā, pie veikala „Liepa” (Rīgas 33). Varbūt dzīvniekam ir saimnieks, jo ap kaklu tam ir melna siksniņa.

 

Bez iepriekšminētā kucēna patversmē savus saimniekus gaida vēl 5 suņi – http://valka.lv/dzivnieku-patversme/

 

Atgādinām, ka par visiem klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, iedzīvotājiem ir jāziņo pa telefonu 26127430 dzīvnieku ķērājam Vitālijam Luguzim, kurš, izvērtējot situācijas bīstamību, iespējami ātrākā laikā izbrauks uz dzīvnieka atrašanās vietu.

 

Dzīvnieka īpašnieks 14 dienu laikā savu dzīvnieku var saņemt, sedzot visus izdevumus, kas saistīti ar tā ķeršanu, transportēšanu un uzturēšanu. Suņa vai kaķa īpašniekam jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība, bet daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem – arī čeks par dzīvnieku turēšanas nodevas samaksu. Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai. Saņemot savu jauno mīluli, ir iespēja ziedojuma kārbā atstāt naudu dzīvnieku barības iegādei, kas ļaus pēc iespējas ilgāk paturēt dzīvniekus patversmē un meklēt tiem jaunus saimniekus.

Mīluļi