Dzīvniekus SOS: Valkā kaķis meklē savas mājas (Papildināts!) 9

Kad pienāk marts, mazliet neprātīgi un izklaidīgi kļūst ne tikai cilvēki, bet arī mājdzīvnieki. Trešdienas vakarā Valkā, Ausekļa ielas 26. daudzdzīvokļu nama vienā kāpņu telpā šo rindu autore atrada apjukušu, mierīgu, pēc izskata – dižciltīgu un skaistu kaķi ar tumši pelēku pūkainu asti. Kaķis atgādina pūkainu un mīkstu dīvāna spilventiņu.

Aprunājoties ar kaimiņiem un piezvanot mājas pārvaldniecei, kā arī veterinārārstei Ingrīdai Vilnei, diemžēl uzreiz neizdevās noskaidrot iespējamo kaķa mājvietu.

 Spriežot pēc uzvedības un attieksmes pret pieaugušajiem un bērniem, kaķis ir īsts mājas mīlulis. Acīmredzot spožā pavasara saule bijis iemesls, kāpēc kaķis, iespējams, pazaudējis savas mājas un tās vairs nevar atrast. Lai skaistulis neaizklīstu vēl tālāk un ar viņu nenotiktu vēl lielāka nelaime, piemēram, nesabrauktu auto vai lai tas neciestu no niknu suņu uzbrukumiem, pašlaik kaķis atrodas aprūpē pie “Ziemeļlatvijas” žurnālistes.

 Kaķis uzvedas adekvāti, nestrīdas ar pārējiem šīs mājas iemītniekiem – kaķiem un suni, pārsvarā guļ uz palodzes un bauda saules peldes. Labrāt mielojas ar konserviem un daudz dzer. Ja kāds attēlā atpazīst savu pazudušo mājas mīluli vai zina, kuram no paziņām vai kaimiņiem pazudis kaķis, lūgts zvanīt uz mobilo tālruni 26301256.  

PAPILDINĀJUMS: Soņai atradās īstās mājas

 Pirmdienas rītā Soņai pakaļ atbrauca īstie saimnieki, kuri dzīvo kaimiņpilsētā Valgā. Paldies visiem atsaucīgajiem labajiem cilvēkiem, kuri bija gatavi sniegt mājas skaistajai un mīļajai kaķenītei. Tik tiešām sirds gavilē par to, ka kaķītis nu būs savās mājās.


Komentāri 9

Anna

Cik jauki, ka starp mums ir tādi cilvēki, kuri redz tālāk par savu degunu! Mincim paveicies, ka ceļā sastapa Jūs, nevis kādu citu, vienaldzīgu cilvēku! Paldies Jums!
Atliek tikai novēlēt, ka tik ātrāk kaķīti atpazītu viņa īstie saimnieki!

pirms 7 gadiem, 2014.03.13 14:09

Inga Karpova

Es devu pajumti, nevis savācu. Tas piebildei. "loti ceru, ka atradīsies īstie saimnieki.

pirms 7 gadiem, 2014.03.13 16:21

neprātīgi

kļūst ne tikai cilvēki....man ar martā gribas izklaidēties!

pirms 7 gadiem, 2014.03.19 09:04

anna

kāds patīkams pārsteigums,ka var atrast pat no Igaunijas!

pirms 7 gadiem, 2014.03.19 09:08

Mīluļi