Iedzīvotāji izmanto bezmaksas vakcinācijas akciju 2

Vakar Valkā pie Gaisa tilta notika mājdzīvnieku – suņu un kaķu – bezmaksas vakcinācija pret trakumsērgu. Šo ieceri īstenoja Valkas labdarības organizācija Dzīvnieku SOS “Sāra”. Vakcināciju finansiāli, piešķirot 300 latus, atbalstīja novada dome. Valkā praktizējošā veterinārārste un organizācijas valdes priekšsēdētāja Ingrīda Vilne pateicas visiem ziedotājiem, kuri, vakcinējot savus mājdzīvniekus, ziedoja kādu summu tiem suņiem un kaķiem, kuri kādu iemeslu dēļ būs nonākuši nelaimē un viņiem vajadzēs palīdzību.

Vakar vakcinācijas poti saņēmuši 53, bet piektdien – 21 mājdzīvnieks. I. Vilne stāta, ka jau tuvākajā laikā pasūtinās vakcīnas, lai šo akciju turpinātu novada pagastos. Vakcināciju iecerēts pabeigt septembrī.  

Komentāri 2

Valcēniete

Vilne to briesmīgo patversmi izveidoja, pati tur par ārsti SKAI-TI-JĀS. Asociāciju dibināt taisijās. "SOS" kautkāds - arī nekāds. Man par piņemtas kaķenes sterilizēšanu prasīja 20Ls. Nemaksāju - azvedu uz Smilteni operēt. Nu jau peļņa dubultosies. Dāsni zieojumi un arī nauda, kura tiek pieprasīta papildus... Cilvēks - neveiksminieks , un kāds te sakars ar labdarību?! Par vakcinācijas akciju - PALDIES Pašvaldībai un Kraukļa k-gam personīgi!!!

pirms 7 gadiem, 2013.09.13 09:12

aizstāvēšu

Nu nevajag! Ir labi,ka izdarīts svētīgs darbs.Var jau būt personiski motīvi nepatikai pret Vilni,bet viņa to darbu izdarīja. Un tagad cita par to ārsti S K A I T Ā S. Arī vērtēta neviennozīmīgi. Un vai tad Smiltenē kāds operēja par brīvu?Nu nevajag! Paldies par vakcinācijas akciju pašvaldībai,Kraukļa kungam un I.Vilnei!

pirms 7 gadiem, 2013.09.13 18:59

Mīluļi