Izdari sirds darbiņu, ja vēlies!

Šomēnes, 22. oktobrī, Smiltenes novadā, lai ar Cilvēcības stundu ciemotos Palsmanes internātpamatskolā, ierodas "Ziemeļlatvijas" draugi - biedrības Dzīvnieku pansija "Ulubele" pārstāvji. 

Kā ierasts, ulubelieši ciemosies arī pie mums - laikraksta "Ziemeļlatvija" Smiltenes birojā. Tāpēc ar mūsu starpniecību ikviens, kurš to patiesi vēlas, var palīdzēt un nosūtīt sveicienus "Ulubeles" rejošajiem un ņaudošajiem iemītniekiem. 

Vajadzības joprojām nav manījušās. Lūk izraksts no patversmes mājas lapas:

1) suņu pavadas pastaigām 3m brezenta ar elipses klipsīti, kas atveras uz iekšpusi;

2) ēdambļodas - vislabāk tās kas ir trapeces veidā ar platumu uz apakšu (lai negāžas apkārt) vēlams metāla, jo tās visizturīgākās un ērti magāt&dezinficēt;

3) vienmēr aktuāli ir labas kvalitātes suņu konservi, piemēram, Carno vai Rinti, tos dodam maziem, slimiem vai veciem vai suņu kārumi - sausie kaltējumi (cīpslas, kuņģi, peņi utt);

4) kaķiem pakaišiem izmantojam kurināmās granulas: lēti, ērti un ekonomiski;

5) spēļmantiņas suņiem un kaķiem, kaķu tualetes un smiltis neierobežotā daudzumā;Iekštelpās izmantojam dabīga materiāla segas, pārklājus, palagus, dvieļus. Visu, kas ir kantains un viegli salokāms. Mēteļi, pufaikas, spilveni un milzīgi paklāji neder!!!

Dāvanas gaidīsiem Smiltenes birojā (Kalna ielā8) no šodienas līdz 20. oktobrim (darba dienās no pulksten 8.00 līdz 14.00). 

Mīluļi