Kopā ar Ulubeli ciemos pie Pīlādzīša audzēkņiem (Papildināts ar foto no pasākuma!) 8

Šodien Smiltenē Ziemeļlatvija kopā ar saviem draugiem no biedrības Ulubele ciemojās Smiltenes bērnudārzā Pīlādzītis. Mazie smiltenieši uzzināja, kā un kāpēc dzīvnieki nokļūst patversmēs, kā arī, ko nozīmē adoptēt dzīvnieku. Tā bija saruna par atbildību un mīlestību.

Jau iepriekš rakstījām, ka labdarības akcijā smiltenieši bija sarūpējuši patversmes dzīvniekiem dāvanas, lai viņu aprūpētāji varētu saklāt tiem siltas un tīras guļvietas. Daļu dāvanu uz Līču patversmi nogādāja Ziemeļlatvija, bet atlikušajām pakaļ apsolīja atbraukt Ulubeles pārstāvji.

Ņemot vērā, ka vieni no čaklākajiem dāvanu rūpētājiem bija Pīlādzīša bērni, ulubelieši nolēmuši paldies pateikt viņiem personīgi. 

Komentāri 8

mamma

kāpēc pārējie bērni nevarēja redzēt sunīti???Man viens bērns varēja redzēt,bet otrs nē???!!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 16:53

arī mamma

Sunīti redzēja tie grupiņu bērni, kuri bija atsaukušies labdarības aicinājumam :)

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 17:51

iveta

Pilnīgi piekrītu, ka tas nav pareizi, ka tikai atsevišķām grupiņām ir tāda iespēja. Cik zinu, tad mūsu grupiņā nebija informācijas par piedāvājumu palīdzēt četrkājainiem draugiem.

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 19:02

OzolaS

Sākotnējā informācija bija pieejama visiem - lūk publikācija arī šeit - portālā http://ziemellatvija.diena.lv/dzivnieku-sos/dzivnieku-sos-ja-velies-palidzi-papildinats-ar-ziedojumu-foto-76995
Katra brīva izvēle bija palīdzēt vai nē. Līdzīgas akcijas norisināsies arī turpmāk. Sekojiet informācijai, kļūstiet par Ziemeļlatvijas abonentiem, tad būsiet informēti.

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 19:14

metals

Ar ko nodarbojas Ubele? Varbut savac no berniem sagadato partiku 14 dienam un pec tam dzivniecinu ta MAIGI iemidzina? Un vispar kas tas pa idiotismu ka kads var redzet suniti bet parejie ne? Ar ko parejie berni sliktaki? Un vispar izskatas ka ZIEMELLATVIJAS DARBINIEKI KOPA AR PATVERSMI VEIC GENOCIDU PRET DZIVNIEKIEM!

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 22:21

Liene

piekrītu metālam!

pirms 7 gadiem, 2014.02.09 10:18

E.B.

Komentāra autoram."metals " derētu padomāt Un iepazīties ar tik plaši pieejamo infornāciju par Ulubeli un tikai tad spert iekšā galīgi nepamatotu minejumu. Tā vien liekas, ka pazaudēta kāda "metāla" skrūvīte.
Katrā gadījumā, latvija nav tik liela, iekāp transportā Un aizbrauc uz patverami, redzēsiet gan sunīšus, gan varēsiet labi ar tiem izskrieties!

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 23:04

Happy baby paradise

Es, ne tā ar savu trīs klašu izglītību uzrakastiju, es esmu pasniedzēja un pasniedzu garderobē bērneļiem mētelīšus, kas zin ko vasarā darīšu, kad nebūs mētelīšu, tad laikam nebūs arī eiro, nebūs ko samaksāt par neta pakalpojumiem, kā tad es ar Jums sazināšos! A? Kļūstiet par Ziemeļlatvijas abonentiem!!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.09 16:15

Mīluļi