Ulubeles stāsti:Par dzīvesgudro Līču austrumeiropieti Zuzi.(Papildināts!) 5

Parunāsim par sirmumu un viedumu! Atceraties to brīdi, kad aizgāja Jūsu mamma vai vecmamma? Atceraties, ka laiku pa laikam pieķerat sevi klusi vai pat skaļi sakot, kaut viņa tagad būtu blakus - mīļa, mierīga, sirma un ļoti, ļoti dzīves gudra. Tāds pat mīļums, rāmums un dzīves gudrība mīt gados vecā sunī. 

Austrumeiropietei Zuzei jau ir 10. Februārī būs gads - kopš viņa mīt Līčos. Viņa vairs nedauzās kā kucēni un jaunie suņi. Pastaigās pielāgo savu soli tavējam, bieži atskatoties, vai tev nav grūti. Viņas gudrās acis skatās un pat klausās, kad tu sāc runāties. Viņas dzīvespieredze ļauj šķirot, ko tu pļāpā tāpat un kas būtu svarīgs. 

Viņa prot apsēsties, apgulties un dot ķepu - kaut gan tas nav svarīgākais, jo šovos Zuzei vairs nav jāpiedalās un nekas cilvēkiem un pasaulei nav jāpierāda. Viņa ir apguvusi, ka nav jēgas kasīties un rieties ar jaunuļiem aiz voljēra žoga. Viņa prot atšķirt, kad nāk savējais, kad svešais. Viņa zina, ka cilvēka bērns ir zinātkārs un samīļos vai pieķersies stiprāk, bet tas ir bērns un bērns ir jāsargā. 


Šoreiz jāpierāda būs cilvēkam, ka viņš vēlēsies būt blakus tik mierīgam un dzīves gudram sunim. Zuze un Ulubeles komanda tic, ka tāds atnāks un tad viņi kopā dzīvos vēl daudzus laimīgus gadus. 


Cilvēk, dalies ar šo īsstāstu savos sociālajos tīklos. Pastāsti saviem draugiem un radiniekiem. Viņa ārēji neko nelūdz, bet acu skatiens nodod arī lielos, gudros un stipros. Viņai vajag savējo. Ja ir jautājumi, zvani : 27803333, 27863333, raksti : [email protected].

PAPILDINĀJUMS: Ulubeles komanda ziņo, ka Zuze ir adoptēta!


Komentāri 5

Ruta

Ļoti skaists sunīts! Kaut nu izdotos atrast labu saimnieku!

pirms 6 gadiem, 2014.12.30 17:43

Lidija Ērgle

Skaisto,dzīvesgudro acu īpašniece Zuzīt! Tik ļoti,ļoti piedomāšu,pat Dieviņu lūgšu,lai Tevi ievēro kāds sirsnīgs cilvēciņš jeb ģimene,kas vēlētos labu,uzticamu un nopietnu draugu. Lai veiksme Ulubeles komandai Jūsu sirdsdarbā!

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 00:37

valda

Suns ir gudraks par cilveku,jo vins nepamet saimnieku,bet notiek jau otradi,,,.

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 12:10

Līga

Kur vēl uzticamāku draugu par suni!Ļoti ceru,ka sunītei atradīsies mājas!

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 13:41

Mīluļi