Valkas dzīvnieku patversmē saimniekus gaida 3 suņi 8

Pēdējās dienās  Valkas novada domes dzīvnieku patversmē „Nagliņas” ievietoti 3 suņi:


>apmēram 3 gadus vecs suņu puika - melns, liels.  Suns atradies pamestās mājās Vijciema pagastā

;>apmēram 6 gadus veca suņu meitene, balta,  klīdusi Valkā, pie Ērgemes ielas 7 mājas

;>mazs, ruds suņu puika, vidēja auguma.

Atgādinām, ka par visiem klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, iedzīvotājiem ir jāziņo pa telefonu 26127430 dzīvnieku ķērājam Vitālijam Luguzim, kurš, izvērtējot situācijas bīstamību, iespējami ātrākā laikā izbrauks uz dzīvnieka atrašanās vietu.Dzīvnieka īpašnieks 14 dienu laikā savu dzīvnieku var saņemt, sedzot visus izdevumus, kas saistīti ar tā ķeršanu, transportēšanu un uzturēšanu. 

Suņa vai kaķa īpašniekam jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība, bet daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem – arī čeks par dzīvnieku turēšanas nodevas samaksu. Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai. Saņemot savu jauno mīluli, ir iespēja ziedojuma kārbā atstāt naudu dzīvnieku barības iegādei, kas ļaus pēc iespējas ilgāk paturēt dzīvniekus patversmē un meklēt tiem jaunus saimniekus.

Komentāri 8

Taisnība

Kāpēc neraksta informāciju līdz galam? Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai vai EITANAZĒT (iemidzināt), ko Luguzis un Co izdarīs ar lielāko prieku. Kaķi tā saucamajā patversmē (ziemā bez apkures, logu nav, jebkāda piekļūšana ir liegta) vispār neparādās. Ies tur krāmēties ar tiem dzīvniekiem- barot vajag, kopt. Vieglāk savākt, novākt, alga ir, brīvdienas arī! Pretīgi!

pirms 7 gadiem, 2013.11.28 23:07

Gunta

tādu "taisnības cīnītāju" dēļ arī visi mēsli sākas.

pirms 7 gadiem, 2013.11.29 16:43

zinu

Gunta,rimsties vienreiz!

pirms 7 gadiem, 2013.11.29 16:50

Vitālijs

Vitālij! Vai nav taisnība par eitanāziju? Ko tā uztraucies? Ir ko slēpt? nomierinies, Dievs visu redz. I ko Gunta dara, i ko Vitālijs. Arī to, ka kādi zem viņu vārdiem šeit izklaidējas.

pirms 7 gadiem, 2013.11.29 20:04

...

Valkā klīst vēl viens vācu aitu sugas suns....

pirms 7 gadiem, 2013.11.29 09:21

iedzīvotāja

Manuprāt, visa problēma iekš tā, ka Valkā tiešām nav normālas patversmes, tādas, kādai tai jābūt. Tad nebūtu ko darīt ne Guntai, ne Vitālijam (Es pareizi atšifrēju iesaistītās personas???)

pirms 7 gadiem, 2013.11.29 20:40

I.Vilne

Baltais sunītis laimīgi nokļuvis atpakaļ savās īstajās mājās-apmēram 70 km tālu no Valkas ,Igaunijā. Saimnieki izsaka lielu pateicību visiem,kas nepalika vienaldzīgi un palīdzēja atgūt viņu lutekli.

pirms 7 gadiem, 2013.12.06 18:31

!

Tā patversme tiešām ir nožēlojama. Domei ar Kraukli priekšgalā vajadzēja risināt šo jautājumu, pirmkārt jau nedaudz uzfrišināt un nodrošināt apkuri ziemā. Ar ko patversme labāka par ielu ziemā? Vispār Ziemeļlatvija varēja painteresēties par to, kādā stāvoklī ir patversme un tajā esošie dzīvnieki, un uzdot šo jautājumu "pa tiešo" Valkas novada domei!! Pilsētā, izņemot kultūras pasākumus un jaunas, nevajadzīgas, 1000 eiro vērtas darba vietas, nekas nav gājis uz augšu...pamestie dzīvnieki un bērni (starp citu, visur remontē, bet kāds ir Ērģemes bērnunams?) ir pelnījuši civilizētus apstākļus un otru iespēju.
P.S. Labākā patversme valstī ir Ulubele, pat suņukiem, kuri tur dzīvo no 2010. gada, atrod mājas. Izveidojuši draugiem.lv lapu un aktīvi nodarbojas ar dzīvnieku glābšanu, nevis ieliek maznozīmīgu informāciju Ziemeļlatvijā un pēc 14 dienā iemiedzina!

pirms 6 gadiem, 2014.10.16 18:44

Mīluļi