Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā aplaimot pusmūža sievietes no laukiem?

Pareizi! Likt vergot sūdos olu fabrikā.

PS. Ja tādas reālas, sakarīgas un nedzērājas, kautkur sēž bez darba, es pārpirkšu darbam Igaunijā.
Slodze 1/2, bet alga kā LV minimāla.

PPS. Tākā neceriet kraukļa kungs uz 160 pusmūža sievietēm no laukiem. Visas tiks man Igaunijā. Nāksies pašam vecumdienās kūtī vergot.

lukiasmi

ziemellatvija.lv vadībai iesaku apsvērt ideju liegt komentāru iespēju šajā portālā vispār, ja nav iespējams to bloķēt vienam atsevišķam lietotājam. Portāla administrator, vai tad jūs nejūtat, ka šis viens subjekts piesārņo visu komentāru sadaļas? Jūs līdz ar to arī pamazām kļūstat par tādu netīru ķengu lapu. Tas ir bēdīgi.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.14 18:57

Pašsaprotamais Punkts

Ziemeļlatvijas darbiniekiem ir pilnīgi pie kājas jau kādu laiku.
Atļauj te rakstīt vienam slimniekam un pašam ar sevi sarunāties, lai tikai cilvēki klikšķinātu un pasmietos par cilvēku kuram baltā lapa sen bija nepieciešama.
Es neesmu slims kā Voldemāriņš mūsu īpašais zēns, tāpēc nedraudēšu ar ka oranžos gāzīšu vai ministrijai vēstuli rakstīšu.
Bet vēlos lūgt pamatotu iemeslu kādēļ Voldemāram Mellupam ir atļauts te savu žulti izgāzt un apvainot cilvēkus? Vai tiešām nav standartu pēc kuriem vadīties? Tad jau varat viņam dot atsevišķu sleju avīzē lai izpaužas un iepriecina sev līdzīgos ar savām jēlībām. Lūdzu vai nu Karpovas kundzei kas ir valcēniete vai kādam augstākstāvošam atbildēt pēc kādiem standartiem Jūs vērtējat ierakstus kas ir naida kurināšana un kas ir politiskā pārliecība?

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.14 19:35

bezugunsnavdumu

Nevar, kraukļa stipendiāti, ieviest cenzūru. Te jums nav jūsu sapņu zeme - vatņiku krievija, bet jūs visi kuplā skaitā varat tur izbraukt. Krievijā mīl afēristus valsts, pensionāru, nodokļu naudas izšķerdējus. Jebkuras avīzes redaktorus tur uzpirks, un rakstīs par jums tikai slavinošas dziesmas. Nevajadzēs izdot pat līgoavīzes, kur slavēt sevi. Skaties, pieaugsiet arī jūs ar mājām jūrmalā.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 18:42

bezugunsnavdumu

Naida kurināšana ir tas, ka olu fabrikā nebūs kam strādāt, jo pārpirkšu visus centīgus?
Tas protams, tas gan.

Vai ja krauklim lasot sāp naida orgāns tas esot kurināšana.
Ja krauklim kas nepatīk, var droši atkāpties. Kaut pirmdien. Un nevienam vinš vairs nebūs interesants. Bet līdz ēd maizi no nodokļu naudas nāksies paciest.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 18:44

bezugunsnavdumu

Varbūt, lai nebūtu ķenģu, problēmu atrisināt saknē? Likt krauklim atkāpties? Nebūs afēru, megaideju un megaprojektu, neslāvēs sevi ik uz stūra, ka esot tās viens no vāļiem uz kā turās Latvija.

Valceniešiem jau vienalga, bet Latvijā visi atceras šo personāžu un viņa tautas partiju, tāpēc arī nelien Saeimā, jo izgāzīsies kā vecumveca sēta.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 19:04

anonima.persona

nē ,nē ,nē...ļaudis ko Jūs runājiet??? tas būs milzīgs zaudējums portālam un sabiedrībai kopumā!!!tik zinošs ,gudrs,inteliģents cilvēks,kas pārzin biznesu,politiku,sabiedrisko dzīvi,pat starptautiskās attiecības...kas iebāzis savu degunu visur ,kur vien var iebāzt...kas runā par lietām ko saprot un ko nesaprot,pareizāk būtu teikt nesaprot...kas dalās ar savām pārdomām un izsaka savu sakāmo tikai viņam pašam saprotamā tekstā...nu nevar izslēgt no potāla tādu cilvēku!!!Tas būs milzīgs zaudējums))))))

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 10:13

bezugunsnavdumu

A ko zini tu? Tikai to ko atļauj zināt un teikt, jo esi arī, droši, nodokļu naudā.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 18:46

bezugunsnavdumu

Kāpēc sie megainvestori nerunā kur dzīvos šīs 160 tantes no laukiem, kuri mūžu sapņoja vecumdienas pavadīt smirdīgās telpās laost vistu olas?
Atkal slogs Valkas budžetam? Varbūt pieprasīt valstij būvēt mājas? Es nemz nebrīnīšos, no Ukrainas 'investoriem' var sagaidīt visu. Tie kuri firmu reģistrē ofšorā nav godīgi, tas ir tas pats kas braukt ar mašīnu noraujot numurzīmes.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 19:08

bezugunsnavdumu

Kas attiecās par manām vēstulēm ministriem, tas ir skaidrs arī bez rakstīšanas. TUr jezga ar Auguli un kautkādu mašīnu, a te 70 ha valsts meža. Tautsaimniecības komisiju vada NA pārstāvis, tas pirmsākumos izslēdz domas ka kādam kautkjo piešķirs par velti. Tas būs izslēgšana no paša partijas.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.15 19:10

noverotsvalka

Nav jau labi kritizēt vecu, slimu cilvēku, kā Krauklis.
Tiklīdz, viņam, problēmas ar veselību, tā top raksts avīzē, viņu pārvieto no Vidzemes slimnīcas uz Rīgu- atkal raksts. “Gaiļezerā”, viņu, apciemo dēli- atkal raksts. Ko var gribēt no veca, slima cilvēka, kura gultas kājgalī sēž žurnālisti?
Novērots Valkā…

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.16 15:24

bezugunsnavdumu

Lai labāk atvēr vecajā slimnīcā rehabilitācijas centru ATO veterāniem. Es būšu tikai par. Arī Parka ielas rajonu var šīm cēlam mērķim atdot. Lauku tantes varēs strādāt siltumā kopjot cilvēkus, nevis vircā līdz ceļgaliem.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.16 20:27

bezugunsnavdumu

Jo novadam nav svarīgi kas tiek piedāvāts, pansionāts vai ražošana. Algas tiks cilvēkiem, novadam nodokļi abos gadījumos. Ovostas reģistrēts ofšorā, tātad nodokļus Latvija neredzēs kā ausis.

Krauklim droši no investoriem piesolīts atkats, ja izlauzīs zemi par velti, tāpēc arī cīnās. Citas atbildes man nav, kāpēc ar visiem spēkiem vajag šo ūbagprojektu īstenot.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.16 20:29