Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad domei trūkst naudas pat gumijas zābakiem, tiek izdomāta atruna par nezāļu daudzveidību.

Tas ir kauns par visu muti Kraukļa sasaukums, tālāk nav kur iet.

Ja jums nav naudas, lai strādniekiem nopirkt gumijas zābakus, lai nopļaut tās nezāles gar Pedeles upi, vismaz netēlojiet gudros, ka sēsiet vēl nezāles, lai vispār nebūtu jāpļauj. Būtu jūsu griba jūs arī māju pagalmos nepļautu, jo vis nauda notrallināta megaprojektu skicēs

Interesanti, ja privātpersona nepļaus savu īpašumu, sakot, ka biloģiska daudzvedība, lai aug nezāles, tas izdosies, vai tomēr būs sods par nepļauto laukumu?

bezugunsnavdumu

Pedeles upes sala Valkā nekad netiks nopļauta un izcirsta. Man bija ideja, kad nebija ko darīt, izcirst pr velti pilsētai, uz ko Kraukļa kungs atbildēja, ka lai aug tie koki, putni dzīvo, utt. Pareizi, priekškam mums smuki, vajag nolaist, lai Eiropai ūbagot naudu aiz degradētas teritorijas atjaunošanas aizsega.

Valka ir miests. Miests ko katru dienu rūpīgi veido Kraukļa kungs un tā padoties.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.10 23:38

bezugunsnavdumu

Atnāks tā diena, kad man būs dzīvoklis Valgā, kur tiks deklarēti visi. Par velti. Lai Valkā paliktu 3.5 deklarēto personu.

Jo personas kuras deklarētas Igaunijā, bet strādās Valkā, spēs atgūt ienākuma nodokli, kā nerezidenti.
Patreiz arī var, bet tas nebūs par velti.

Kad šī akcija ies savu ceļu, Valkai deklarēto būs maz, Krauklim vairs nedos naudu valsts kasē, jo ķīlā skaitās nodokļi, kurus iemaksās deklarēties iedzīvotāji nākotnē.

Izglāb Valku, deklarējies Valgā.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.10 23:43