Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc es nestartēšu Saeimas vēlēšanās.

Tagad visi kam nav slinkums mēģina, jo grib iziet no komforta zonas, citus uzaicināja sazin dēļ kā, citi atkal negrib, jo alga tur mazākā, nekā pašvaldībā.

Neviens neiet ar konkrētu mērķi. Atnākt un kautko mainīt, arī upurējot savu vietu pieņemot nepopulāru lēmumu. Laikam idejas dzims pa ceļam, vai kad ievēlēs, vai nedzims, jo 4 gadi siltā vietā arī nav slikta ideja.

Es nestartēšiu, jo negribu apmānīt sevi laikā kad Latvijas elektorāts ir neaudzināts un balso par kaimiņu, arī par suņa būdas rejēju, kurš pedējos četros gados nesasniedza absolūti neko, bet droši tiks krēslā no jauna, jo idiotu Latvijā netrūkst. Bet daudzi balsos arī par īsto kaimiņu, par kuriem aicina balsot arī laikraksts.
Suds ar idejām, suds ar partiju ko pārstāv, balso par savējo, palielini viņa izredzes piepildīt sapni par silto vietu.
Idejas nevienam balsstiesīgajam neinteresē.
Tāpēc Latvijā arī viss ir tā, visi balso par paziņām, nedomājot valstiski.
Ievēlēs jaunus klaunus, droši ka pazīstamus, lai nākamos četrus gadus pamest ar klučiem.

Pie nestartēšanas domas es atnācu nesen, un labi saprotu tos kuriem būtu jānāk, bet tien nenāks valdībā nekad. Tiem viss dzīvē ir. Bet mainīt nevar neko, jo Latvijas elektorāts balso par paziņām, tā liek balsot mediji, neviens nesaprot kā balsot. Droši ka joprojām eksistē auni kuri ieliks mīnusus paziņai par veco sāpi, nesapratot, ka palīdzēs partijai kopumā.

Es neredzu neviena iemesla kāpēc man būtu jāupurē savu laiku šiem idiotiem. Katrs pats savas laimes kalējs, ko izkalsi tā dzīvosi.

Es pilnīgi droši varētu atjaunot Autoceļu uzturēšānas fondu, kādreiz bija savākti veseli 10000 paraksti nedēļas laikā, tad protams Saeimas tvaika krāns iniciatīvu nozaga, un nekad man vairs neiesniegt līdzīgu caur visiem zinamu vākšanas lapu. Protams šīm mērķim būtu jākļūst par satiksmes ministru. Kādas izredzes kļūt? Es domāju ap nulli. Visi ikdienā brauc pa bedrēm, bet labāk balsotu par jebkuru, klaunu, tikai ne konkrētai idejai.
Tāpēc kungi un dāmas brauciet pa bedrēm, jūs esat tās pelnījuši balsojot par jebkuru klaunu no vārtrūmes, vai labāk pelniet tik, lai bedres nebūtu jums saistošas.

anonima.persona

tu pats saproti ko tu raksti?
re,teikums no tava teksta- Protams šīm mērķim būtu jākļūst par satiksmes ministru.
KĀ mērķis var kļūt par ministru???
tu teikumu nevari salikt,tavas domas ir neloģiskas-par kādu kandidēšānu tu runā???t

pirms 3 mēnešiem, 2018.08.04 18:38

maksunmorics4

Viņu nevienā partijā nekad neņemtu, papētītu ka ir vietējais pajoliņš kurš sevi pats par tādu pataisījis visur rakstot tizlus komentārus. Pilsētas mērs viņš būšot :D lai par tādu kļūtu ir jāsavāc balsis un arī galvā kādai saprāta rievai!

pirms 3 mēnešiem, 2018.08.05 23:13

lukiasmi

Plānprātiņu esot atšuvuši visi saraksti. Tagad smird šeit. Baigais, pieprasītais politiķis..., kaķiem jāsmejas. Īpaši viņam ir sāpe, ka KPV Kaimiņš šim atteicis, tāpēc tagad gānās par to.
Nožēlojams, galvā slims āksts, kura tekstus var lasīt un smieties, bet īstenībā nedaudz pat žēl šo garā vājo.

pirms 3 mēnešiem, 2018.08.07 14:12