Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc olas Latvijā ir dārgākas par Igauniju un Lietuvu ?

Krauklis domā un televizijā deklarē, ka ražotāju dēļ. Lai arī ikvienam ir skaidrs, ka cenu diktē veikali. Latvijā, kura visvairāk cieta no okupācijas un represijām, ir savairojusies izbijušo jurģu šķira, kura salīda tirgotājos un ja dzīpam neiznāk, labāk netirgot pavisam. Igaunijā un Lietuvā tā nav, jo tautieši esot valsts patrioti.

Varbūt Ukrainas investori plāno arī pašioem savus veikalus atvērt? Pieprasot valstij zemi, protams, pašiem ta nav naudas.

anonima.persona

vecais,joop...,vai tik tu neesi bērna prātā???tagad pieleca, kapēc tavi teksti ir tik nesakarīgi!!!tu raksti tā kā runā trīsgadīgs bērns!!!respektīvi kautko redz,kautko saprot,kautko mēģina pateikt,bet īsti nesanāk!!!!

tagad pasaki kā olas var būt dārgākas par Lietuvu un Igauniju?:))))))))))))ja tu šitā raksti vēstules valsts iestādēm,tur tak smej par šitiem tekstiem!!!

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.17 23:06

lukiasmi

Taisnība, ka šis bezugunsdūms ir nenormāls, slikti spēj formulēt savu sakāmo, arī gana bezkaunīgs. Šādi pamuļķi ir katrā miestā. Pārsteidz tikai šī dzeltenā portāla bezgalīgā iecietība pret šādu lopu. Ziemeļlatvija ir zemu kritusi. Pieļauju, ka tā turpinot būs tiesvedība gan pret stulbeni, gan šo tenku lapu. Tad gan kundzēm būs lielas acis : - Ko jūs, ko jūs...? - Nožēlojams provinciālisms. Bet idiots varētu vienīgi Krauklim kurpes noviksēt, ne brūķēt muti. Slinķis, neveiksmnieks un jucis - nāvējoša kombinācija.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.18 17:14

noverotsvalka

Ha, būs tiesvedība, pat zirgam jāsmejas. Tie “dūmi”, te, kakā gadus četrus vismaz. Krauklis ir nieks salīdzinot ar to, kā mērglis komentēja 26., augustā 2015., gadā notikušu ļoti traģisku autoavāriju uz autoceļa Gulbene- Smiltene, un tajā bojā gājušos trīs cilvēkus, tostarp divas meitenes.
Komentārs bija :” kas tur, tā lauķe sadzemdēs vēl.”
Uz zemes tādam ir garlaicīgi, bet debesis neņem pretī.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.18 21:37

noverotsvalka

Man ir pārliecība, ka daudz lielāku trauksmi un nosodījumu ir pelnījuši šāda rakstura izteicieni. Nomelnojot bērnu piemiņu, kas traģiski zaudējuši dzīvību.
Emocijas, šādos gadījumos, nereti ņem virsroku. Es ceru, ka Jūs piekritīsiet, grūti saglabāt absolūtu mieru, kad sastopies ar šāda veida paziņojumiem. Mana attieksme pret šāda veida cinismu ir skaidra un nekad nemainīsies.Uzskatu, ka appelēt pie sirdsapziņas nav jēgas, kā arī līdzīgi veidot jebkādu diskusiju.
Tādi indivīdi, kā “dūmi” uztver sabiedrības klusēšanu, kā atbalstu viņa vēmekļiem. Tiklīdz, kāds sāk komentēt viņa mēslus, tā saņem kārtējo vēmekļu porciju.
Aizmirst par sevi viņš nespēj, jo “Ziemeļlatvija.lv” ir labvēlīga augsne viņa vēmekļu izvietošanai.
Gribētu Krauklis sakārtot vidi novadā, tai skaitā “Ziemeļlatvija.lv”, sen jau to izdarītu. Tādas lietas neprasa naudas līdzekļu iegūldījumus. Tātad kādam ir izdevīgi.
Dāmas, kungi un ekselences- dziedam un dejojam.
Nav svarīgi ko runā ir savarīgi, lai runā!

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.19 17:28

lukiasmi

Piekrītu Jums. Es nezināju par Jūsu minēto nelieša komentāru. Tas, protams, ir būtiskāks par ierasto ķēzīšanos šeit. Ziemeļlatvija.lv nav godaprāta, tas ir acīmredzams.

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.19 23:50