Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kraukli, atkāpies!

Bezdarbība lien no visām pusēm, īlenu maisā ilgi tāpat neglabāsi, tēlojot darbu. Ir īstais laiks doties prom!
Sabiedrībai vairs nav ticības Tev.

cumars34

Tu esi sabiedrība, jeb tev atkal caureja sākas ?

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.17 14:35

biedriba.latvija1918

A tev kas? Nepabeigtas ģelas un bail ja atkāpsies?

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.17 15:13

biedriba.latvija1918

Nu var jau arī palikt. Uzbūvēt privātmāju rajonu jauniem speciālistiem, kur mājas dot iebraucējiem, basketbola skolai atvērt arī volejbola skolu, kopā ar internātu, arī hokeja varētu.

Jātaisa referundumu. Palikt vai atkāpties. Kurš vēl neredz ka pilsētu dzen parādā un veido koloniju ar personām, kuras parazitēs nodokļu naudā, var balsot par palikt. Lai arī agri vai vēlu dzīve pati radīs, ka Valkas nākotne ir ciems. Ja valcenieši kuri Valkā ierodās svētdienās pēkšņi pārdeklarēsies, Valkai būs mīnuss ap 2000 cilvēku. Tas ir ciems un no tā neizbēgt. Žēl ka to nesaprot Krauklis un būvē infrakstruktūras objektus, ņem kre dītus, dzen pilsētu jūgā, itkā te dzīvos no Marsa atbraukušie jauni cilvēki. Ar tādu rīcību Valkas liktenis ir ciems, kuram nedos valsts kasē jaunu aizņ ēmumu pat ietves izbūvei. Jo nevar ņemt bezgalīgi ilgi. Esošā Kraukļa rīcība ir apzināta vai neapzinātā, bet kaitniecība.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.17 15:21

maksunmorics4

Neuztraucies, drīz jau mainīsies vadība. Kulāros jau sen izskan runas, ka Vents grib kandidēt uz saeimu. Kārtējo reizi visu iesākto pametīs, lai kāds cits izstrebj viņa ievārīto putru.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.17 15:56

biedriba.latvija1918

Gribēt un iegūt divas atšķirības. Kurš tad viņu tur ievēlēs? Pensionāres kuras atceras viņu jaunu ar stabuli padusē? Vai Valkas muļķi, kuri atrieboties, viņi tā domās, ievilks tām mīnusu? Tur bez viņa pietiek nejēgu.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.17 21:40

biedriba.latvija1918

Šodien Valgā atkal bija basketbola spēles. LV numuru stāvlaukumā labi ja 10%. Kāpēc sportistu uzturēšanu negrib uzņemties Valga? Sportisti dzīvo lauktehnikā, dzīvokļos labiekārtotos par nodokļu naudu. Iespējams, ka dzīvo vēl kautkur, un gan jau ne ūķos. Lai sponsori sametās un nopērk saviem lolojumiem privātus dzīvokļus.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.17 21:44