Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur palika satelīta šķīvis no renovējamas ēkas jumta Raiņa ielā 18?

Vēlos nopirkt. 10 eur par informāciju kur nonāca. Viņu novāca zemē ar ceļamkrānu un tad tas strauji pazūda. Došu līdz 100 eur par viņu, vairāk nekā tolmetā.

anonima.persona

par ko tu uzskati cilvēkus?neviens,sevi cienošs cilvēks, par 10 eiro nedalīsies ar informāciju!!!Mēs dzīvojam Eiropā,un te viss maksā,nav vairs tie laiki,kad par polšu varēja visu sarunāt!!!es domāju,ka tu to zinu,bet kā izrādās tomēr nē!!!...skatoties pēc reālās situācijas tāda informācija maksā vismaz 50 eiro!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.19 09:03

Pašsaprotamais Punkts

:D

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.19 13:16

bezugunsnavdumu

Par 50 eur tu vari sapņot.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.20 08:46

anonima.persona

man nevajag tavus eiro...vnk gribēju pateikt ,ka nevajag būt tik lētam...ka nesāk par salašņu saukt!

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.20 10:04

bezugunsnavdumu

Vari saukt kā gribi, man dziļi vienalga. Tā būve nelabi smako, jo ir nodarbināti cilvēki kuri nezin ne vārda latviski, un šķivis noteikti pazuda ar galiem.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.21 23:38

anonima.persona

es nesaukājos!!!
bet runāju par tev līdzīgajiem!
aizbrauc kautkur uz ārzemēm,pastaigā pa stroikām,lielākajā daļā celtnieki nezinās vietējās valsts valodu un vaitad tāpēc tās būves smird???un ari tur bieži vien pazūd ļoti dārgas mantas...tākā iedzer alu un nesatraucies par pavisam ikdienišķu situāciju...aaa varbūt tu gribi ,lai visi celtnieki runā tev saprotamā valodā,nu tad aizej ievies savu kārtību ,kur problēma???slaboo???

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.22 12:41

bezugunsnavdumu

Protams, ja esi idiots kurš prot tikai javu pie sienas likt, tad jāsēž mājās ar minimālo, ja paņems.
Būvniecības firma jau var gaidīt ciemos VVC, krieviem bez valsts valodas zināšanām jāmirst badā.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.22 23:38

bezugunsnavdumu

slaboo ir tavam elkam krauklim uzbūvēt vistu fabriku. krieviem ir tāda pasaka par ziloni un sētas suni. slon i mosjka. man tas kautko atgādina, nekas cīnīsies ar Saeimu un ministriem. ambīcijas sen ņrma virsroku par veselo saprātu, interesanti cik liels atkats no šīs megabūves.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.22 23:41