Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz Krauklis sajūt atkata smaku, tas aizmirst par morāli.

Uzmet Valgas intereses tikko sajūt monētu grabināšanu kabatā. Zaudētavas atrašanās centrā, pie skolām ir slikta, bet Rūjienas 31, atzīta pa labu esot, jo nomale. Ir tikai viena liela nianse, Rūjienas ielai 31 pāri ielai atrodas Valgas arodskola, kurās audzēkni apmeklē jau alkoveikalu, nu tiem būs īstā paradīze, kur notriekt naudu. Bet likumiski ta jau citā valstī, un der zaudētavas izbūvei.

Morāle Krauklim ir pedējā vietā, ja tas sajūt naudas smaku.

bezugunsnavdumu

Pašsaprotami, ka par šo cieņas pilno, pret kaimiņpilsētu, žestu, tiks iepazīstināti Valgas deputāti. Lai zin un saprot, ka ar Kraukli draudzēties nevajag. Tām sauklis divas valstis viena pilsētā ir tikai vārdi, lai gūt labumu no Valgas.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 12:24

anonima.persona

kā tu vari runāt par kāda cita morāli un cieņu,ja tev pašam ar to ir milzīgas problēmas!?

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 17:51

bezugunsnavdumu

Es apsolīju Krauklim 4. sadarbības pilnus gadus un solījumu turu. Par katru soli pa kreisi tiek ziņots kur nepieciešams.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 18:17

bezugunsnavdumu

Par reālo opozīciju, kurai jāstāv sardzē, Valkā ne ziņas ne miņas. Jauki, ka to pašu var darīt arī bez izmaksu dārgas partijas izveides. Es to saucu par Nesistēmas Opozīciju.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 18:20

anonima.persona

tu neatbildēji uz jautājumu!kā tu vari apspriest kāda morāli,ja tev pašam tās nav!es nerunāju te par taviem solijumiem,kautkādām tevis paša izdomātām opozīcijām un oranžājiem!Es runāju par morāli un cieņu!!!Ja tomēr līdz galam nesaproti,ko cenšos pateikt,ieej blakus topikā un palasi!Tur varēsi atsvaidzināt atmiņu.Kur paliek tava morāle un cieņa ,kad tu cilvēkus par salašņām cauc???P.S tu vēl arī ziņotājs esi???

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 18:34

bezugunsnavdumu

Rīt no rīta Valgas deputāti saņems jauko vēstuli ar izklāstu, un pielikumā avīzes raksta fotouzņēmumu, kā Krauklis spļauj Valgas interesēm, tēlojot draudzību.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 18:48

bezugunsnavdumu

Cilvēks, kurš nabags būdams, bet ne fiziski nespējīgs invalīds, piesūcies pie pabalstiem, īd, ka pabalsti mazi, vai nespējot atrast darbu, kur alga esot lielāka par minimālo, īd, ka vot ja minimālo 1000 vajag, - manās acīs nav cilvēks, bet Kraukļa elektorāts.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 18:51

bezugunsnavdumu

Izdomātiem vai neizdomātiem, bet tas strādā. Likuma olām nebūs, un kazino droši vien arī. Vai arī igauņu pašvaldība lūkos uz mūsējo ar nepatiku.

Es Krauklim ieteiktu atstāt pēc sevis vismaz vienu labu darbu, sakārtojot visas pilsētas ietves par naudu kura tiek iekasēta no Rūijienas 31 īpašuma īres. 12000+pvn mēnesī. Kur tā nauda nonāk?

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 18:55

anonima.persona

nu nav cilvēks,tad nav cilvēks!tas ir tikai tavs viedoklis,kurš nedod tev nekādas tiesības saukāties!saukājoties tu parādi savu neaudzinātības līmeni,kurā nepastāv tāda lieta kā cieņa un morāle!
te tauta runā arī par taviem komentāriem par autoavāriju,kas esot bijuši amorāli,bez kripatiņas cieņas pret aizgājušiem....tad par ko tu vari runāt....

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 22:18

bezugunsnavdumu

Sāp sirsniņa, ka esi nekam nejēdzīga minimālas algas saņēmēja? Vai sēdi pabalstos? Kad Krauklis būs par premjeru viņš tādiem ka tu noteiks minimālo 1000 eur apmērā, un arī pabalstu par nekā nedarīšanu, lai tik ievēlētu no jauna.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.25 00:08

anonima.persona

tu vari kā pieaudzis cilvēks,nespēlējot vārdu futbolu,atbilbēt par sevi un savām rīcībām?
es pajautāju kā tu vari runāt par kāda morāli,ja pašam ar to ir pašvaki un minēju reālu piemērus!bet tu atkal runā par manu algu un kautkādu kraukli,ar ko man galīgi nav sakara!vai arī krauklis ir visa tava dzīve????

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.25 09:29

lukiasmi

Cūkas var audzināt tikai klusā ielā ar nūju pa zobiem!

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.24 23:38

bezugunsnavdumu

Tu nebūsi pirmais kuru policija uzaicinās ciemos.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.25 00:05

anonima.persona

jā ,un visiem tiem ,kas pie tā komentāra plusiņus salika,arī uzsūti policiju!!!:)))un tiem ,kas tev mīnusus spiež, tiem arī policiju!!!visiem policiju,jo tas viss ir tik netaisnīgi:)))

cilvēks tikai pateica kā cūkas jāaudzina!!!a ko tu tā uzreiz satraucies????varbūt sajuti kaut ko pazīstamu?

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.26 11:21

bezugunsnavdumu

Tu tak satraucies, ka piesauc lai citus arī, es gribu tevi lai, parasti visi varoņi, policijā ieslēdz atpakaļgaitu..

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 13:54

anonima.persona

man nav par ko satraukties!varu arī policijā pateikt tieši to pašu ,ko rakstu te,respektīvi,ka tu raksti kā mazs bērns un bieži vien neko nevar saprast!Nekādu varonību tur nesaskatu un neredzu iemeslu ieslēgt atpakalgaitu!Es vienkārši konstatēju objektīvu faktu!

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 19:16

bezugunsnavdumu

Valgas deputāti atsūtīja atbildi.

Kraukli jā atļausi kazino, turpmāk arī tēlosi Valgai draugu?
Es varu arī pasūtīt sleju Louna-Postimees, kur pastāstīt kurš bija vainīgs, ka audzēkņiem kaimiņos zaudētava. Lai ikviens valdzenietis zinātu.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 13:58

OzolaS

Ziemellatvija.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem, kā arī patur tiesības izdzēst komentārus vai ziņot par to tiesību sargājošām iestādēm, ja:
4.7. komentārs, nav iesniegts valsts valodā vai nodrošināts ar tulkojumu valsts valodā.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 18:43

bezugunsnavdumu

Dziļi vienalga. Svarīgi, tikai tas ko Saeimā domā par Kraukli, atvērs kazino uzzinās arī Igaunijā.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.29 00:34