Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NīN 1.55 likme par īpašumu esot Satversmes pārkāpums.

Es saprotu, ka pašvaldība ar megaprojektiem brauc grāvī budžeta ziņā, tika iniciēts zem galda drupaču meklēšanas seriāls. Bet 1.5% par māju kura neviens nav deklarēts esot guvums uz īso brīdi, kas draud apgāzt tā jau nestabīlo NĪ tirgu. Visi kuri Valkā sen nedzīvo, kam ir tikai māja, to pārdos, un pārdos par iespējami zemo cenu, lai tikai atbrīvotos.

Es ieteiktu sūdzēt tiesā pašvaldību par šo notiekumu izveidi, tie pārkāpj persona tiesības uz īpašumu īstermiņā, un degradē pilsētas NĪ tirgus vērtību kopumā, ilgtermiņā.

Ja pašvaldībai nav naudas ir īstais laiks izrevidēt megaprojektus. Tikai Krauklim atnākot laukā nāk tādas idejas.

Igaunijā, kur komunistiem liegts piedalīties valsts pārvaldē, NīN esot tikai par zemi, par ēkām neņem.

Viela pārdomām, jo dzīvo jau labāk, to neviens nevar neapgāzt ne apstrīdēt. Mums tikai spēj nodokļus ieviest, jo komunistu domāšana, kam galvēnais lai plāns un paķiļetka, par kuru cenu, kāda starpība.