Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saeimā mazāk maksā?

Valkā Krauklis sev algu nosaka pats, Saeimā noteiks citi. Tas visticamāk arī esot īstais iemesls nekandidēšanā.

Interesanti cik ilgi Valkas elohtorāts pacietīs šo klaunu?

lukiasmi

Interesanti, cik ilgi ZL. lv pacietīs šo klaunu?

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.22 12:01

no laukiem @

Štrunts par algu, bet kas tā par atklātu vēstuli, kurai tikai divus teikumus var izlasīt?!

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.22 14:12

duksis4x4

".. daudzi jautā...''
Varbūt jau jautā arī, bet tāpat kā man, varbūt kāds vienkārši cer, ka Kraukļa kungs aizrotēs prom un vēlas svaigu elpu Valkā. Žēl gan, ka nav neviena vairs visā Valkā, kurš spētu par savu pilsētu un ļaudīm celties un gulties.... Kaut gan naivi jau laikam, mūsdienās primāri ir tikai sava- kabatas politika tuvāka.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.22 20:54

no laukiem @

Nu šis gan "ož" pēc personības kulta>>> " Es Saeimas vēlēšanās nestartēšu un turpināšu vadīt Valkas pašvaldību! Te vēl ļoti daudz darāmā un vismaz pašlaik es neredzu cilvēku deputātu vidū, kurš varētu un gribētu pilnvērtīgi mani aizstāt..."
Taisni vai šaumas - tupie valcēnieši, nu nav jūsu vidū vairāk pērļu..vieni stagnāti.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.23 08:42