Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas TIB velosipēdu izīrēšanas līgums esot valsts noslēpums?

Kāpēc tā paraugu, iepazīties, nevar iegūt personas kuras potenciāli ņemtu nomā?

Ierosinu redakcijai pacelt šo jkautājumu lokāli, vai arī pašvaldība saņems rīkojumu, par sabiedrības saziedoto naudu iegādāto velosipedu īzirēšanas līgumu, no augšas publiskot katram pieejamā vietā.

anonima.persona

ko tu saki?...neko nevar saprast ,ko tu tur esi sadrukājis!

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 18:45

Dainis Čapiņš

Sveiki!
Kā jau minēju e-pastā ko Jums šodien sūtīju, līgumu varat izlasīt TIB telpās un iepazīties ar to. Pēc līguma noslēgšanas saņemsiet līguma kopiju.
Neatminos nevienu brīdi kad būtu Jums liedzis iegriezties TIB telpās un līgumu izlasīt.
Vakar no rīta pie TIB bijāt ja nemaldos un nebija tā ka es vai mani darbinieki stāvētu durvīs un teiktu ka Jūs nevarat nākt un iepazīties ar līgumu.
Ja ir kādi papildus jautājumi Jūs vienmēr varat mani sasniegt pa telefona numuru +371 26446602 vai e-pastā: [email protected]
Ar cieņu
Dainis Čapiņš
Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja vadītājs

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 19:41

bezugunsnavdumu

Tak negribu es telpās, tas Jums sēžot budžeta naudā ir laiks staigāt apkārt. Gribu lai tas būtu piejams katram .pdf veidā, valka.lv lapā. Vakardien ienācu, jo novēroju dīvainu ainu, kad trīs armijnieki pavadīja kautkādu tūristu līdz TIB, un arī pavadīja to pēc apmeklēšanas.

Un Valgā riteņi ir stilīgāki, bet Valkā nopirkti tuvākā humpalā, visi dažādi un nav smuki.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 23:07

bezugunsnavdumu

Mani līgumā interesē tikai viens punkts, vai riteņiem esot gps skeneri. Priekškam man līguma kopija, un pakalpojums kopumā, ja jūs redzēsiet pārvietošanos.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.12 23:11

anonima.persona

par ko tu satraucies?Ja arī ir tiem riteņiem gps,tad tas ir tikai tāpēc,lai zinātu kur ir ritenis,Nevienu neinteresē ,kur tu pārvietojies!

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.13 09:06

bezugunsnavdumu

Nesatraucos, bet no publiskās naudas iepirktiem riteņiem izveidoja kungošanos. Jāiet, jāklanās, jālūdz, jālasa ar steigu klātienē.

Kad 21. gadsimtā to var darīt savā datorā. Kas līgumā ir tik slēpjams no sabiedrības vai kontrolējošiem dienestiem?

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.13 13:32

anonima.persona

aaa...tagad laikam pieleca,ko tu gribi pateikt!
tie riteņi ir pirkti par saziedoto naudu?un tagad kāds ir uztaisijis biznesu? un slauc naudu?pareizi saprotu?

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.13 20:20

bezugunsnavdumu

Nezinu kas ar tiem riteņiem notiek. Man pilnīgi vienalga, es gribu saņemt līgumu .pdf veidā, iepazīties, izmantot pakalpojumus ja der punkti, neizmantot, ja neder.

Bet grib lai jāklanās tiem, kraukļa tikumi, kurš investīciju speciālistu izmeta, jo tad viņš aiz borta paliek, bet līgums būs publisks. Kaut vai došu bomzim 7 eur, lai izīrē, saņem līgumu, samaksā un atdod to riteni turpat.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.15 18:53

bezugunsnavdumu

Krauklim līdz sabiedrībai kā līdz mēness kājām. Izveidot valceniešu karti, kāda ir Siguldā, tam nepieleks nekad. Bet es valceniešiem izīrētu tos riteņus par velti, jo pirkti par zieodjumu naudu, nevis vēl pelnīt 7 eur diennaktī un vēl 4 par nākamo.

pirms 2 mēnešiem, 2018.06.15 18:55