Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāda ir jēga no jaunās avīzes par darbu Valkā un Valgā?

Izmest gandrīz pusmiljonu eur vējā, iespējams tuvredzīgi nenojaušot, ka Igaunija ir nacionālistiskāka par Latviju kur braļojas ar krieviem kopš okupācijas, un pat legalizētiem mežabrāļiem īsti dzīves nebija.

Nenojaušot, ka Igaunijā jāzin igauniski ja vēlies tur strādāt, ka pat apkopējai jāzin.
Ka visa informācija jau esot pieejama igauņu darbu meklēšanas un piedāvājuma lapās.
Jēga to pārdrukāt, un katram lasot to, ar āmuru pa pieri jāsaņem - jāzin igauniski?

Nezin igaunis krieviski un nav viņam jāzin svešvalodu kura nevienam nav vajadzīga. Tas Latvijā savu valodu liek pedējā vietā un krieviski runājošie jūtās brīvi. Igaunijā tādi sen apguva valodu un runā.

Vai nebūtu lietderīgāk par šo naudu rīkot igauņu valodas kursus ikvienam?

Lai arī protams tad nebūtu skaļas rīkošanas, nebūtu iespēju gozēties avīzes lapās pilsētas vadībai lieku reizi sevi reklamējot, nebūtu iespējas rīkot brokastis un vakariņas, vairāk nopelnīt, apgūstot naudu, bet rezultāts visiem ir zināms.
Pusmiljons aizies vēja, bet cilvēki brauks no Valkas prom, un ne Valgā, jo igauniski joprojām nezinās.