Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ko labu Valkai izdarīja Sjademes kungs pedējos četros gados?

Izlēmu, ka balsošu par VP, jo NA vadītājs pedējos 4 gados nedarīja neko sabiedrībai kuru plāno pārvaldīt. Truli atsēdēja Rīgā, kad izstuma no aprites. Ja būtu tāds nacionālists un censonis būtu vismaz turējis roku uz domes rīkojumu pulss. Tās pašas tipogrāfijas lieta gan jau gaiteņos tika apspriesta ilgi pirms reālas demolēšanas. Ja ne tas naivais džeks, aizmirsu tā vārdu, kurš gribēja šajā pīļu dīķī nedēļas laikā ievākt naudu lai izpirkt, viss noritētu pavisam klusi un nemanīti. Neizdevās, jo te nevienam neko reāli nevajag. Visi vadās pēc emocijām. Sjademes kungu ar Latvijas karogu rokās stāvošu pret buldozera kausu es tur nemanīju, tātad tas nemanīs arī manu balsi.

NA iespējams pilnībā sastāv no tādiem, Rīgā arī par kandidāti ielikta stipra viduvējība, kurai bonusā skaitās draudzība ar Ausaiņa sievu. Ar tādiem nacionālistiem Latvijai nevajag jaunu okupāciju.

Pasīvie nacionālisti - izcils NA sauklis.

igors3000

Tu gan nedraudzējies ar galvu - nebalsosi par NA, jo, redz, Sjademe neaizsargāja to būdu, bet balsosi par VP, kuri nojauca to šķūni, saņemot par to sponsora naudas basketbola klubam un gan jau arī privātajām vajadzībām. Loģisks spriedums!

pirms gada, 2017.05.19 09:13

tevs.pestitajs

Pa lielam to būdu vajadzēja sen nojaukt, jo nevienam tā nerūpēja pluss okupantu radīts posts. Iespējams citā veidā, pašai domei izpirkot, nojaucot un uzstādot piemiņas zīmi, jo restaurēt tur nebija ko.
Protams ka par VP, par ko tad vēl. Nesimpatizē kungi kuri sēž klusi un tad izlec, še es būšu jūsu jaunais karalis. Tam džekam kurš gribēja būdu saglabāt vismaz pietika pelēkas vielas nepieslieties nevienam spēkam, lai arī daudzi droši domāja tas viss pirmsvēlēšanu PR un droši ka ignorēja ziedojumu vākšanu, un bija izbrīnīti neatradot to sarakstos.
Arī pastakastē saņēmu NA avīzi par NA cilvēkiem, bet neieraudzīju tur Sjademes kungu. Pietrūka naudas? Vai nav ko pateikt savam elektorātam? Ievēlot tādu patmili VP liksies balta un pūkaina, jo kāda lai nebūtu, pa krūmiem neslēpjas. Pēc zaudējuma Sjademes kungs atkal izzudīs no horizonta nākamos četros gados? Ja negrib būt aktīvs lai atdod kādam Valkas nodaļas krēslu. Kādam kurš gribētu. Valkas NA visneizteiksmīgākā NA nodaļa.

pirms gada, 2017.05.21 21:02