Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kraukļa vadītā dome man atgādina alkoholiķi.

Kuram pietrūkst līdz algai un tās aizņemās 100 eur smsk reditā.

Ziņkarīgi, kam ievajadzējas ņemt īstermiņa aiz devumu, kad janvārī jau būs jāalgo biedrības atmetot tiem pa 250 eur darbības uzturēšanai lai veselu gadu tās klusētu un neceltu balsi.

Pašsaprotamais Punkts

Voldemār, nu alko reibumā neraksti savus sviestus. Tu pat pareizrakstību neievēro. Nu prieks visiem ka paņēmi smešņiku, lai varētu apmierināt savas vēlmes. Bet nestāsti to visiem kā lielīgs gailis.

pirms 9 mēnešiem, 2017.12.29 10:16

biedriba.latvija1918

Tādu vienaldzīgo personu dēļ, ka Jūs, Valku, kad Kraukli neievēlēs, būs lētāk pasludināt par bankrotu, nevis maksāt saistības.

Ja pašam/-šai garšo alko ikdienā, neskaties visus pēc sevis. Kas būtu smešņiks?

pirms 9 mēnešiem, 2017.12.29 10:21

Pašsaprotamais Punkts

Kāpēc vienaldzīgo :D
Paskaidro ko tu domā nevis raksti caur dzejiskiem ***em savu pārgudrību.
Es vēlos tev lūgt vienu lietu, varbūt vari to izvirzīt kā jaunā gada apņemšanos.
Beidz rakstīt ziemeļlatvijas formā un sāc kaut ko darīt. Jo gudri ***ot uz zilu gaisu neko nepanāksi. Laiks rīkoties nevis slēpties kā prusakam zem biedrībām un tādā veidā tukšojot pašvaldības budžetu. Iemācies vienu lietu - neviens neko tev nedos, pašam jānopelna. Tu čīksti un čīksti bet darbības no tevis nekādas. Vismaz bezugunsnavdumu dara kaut ko bet tu tikai raudi.
Laimīgu jauno gadu visiem kas lasa un novēlu visiem veselību, laimi un prieku! Un novēlu tev Voldemār beidzot pieaugt.

pirms 9 mēnešiem, 2017.12.29 11:43

igors3000

bezugunsnavdumu ir tas pats Voldemārs. Viņš tak drukā zem vairākiem segvārdiem. Rakstības stils, stila kļūdas, vārdu izvēlē un domāšanas veids ir viens un tas pats visiem viņa segvārdiem!

pirms 9 mēnešiem, 2017.12.29 11:56

biedriba.latvija1918

Tas jums oranžā varza maksās. Cena varētu būt - Kraukļa atkāpšanās no Valka novada priekšsēdetāja amata. Bez tās sapņojiet tālāk. Kritizeju un kritizēšu, vairāk, jaunās velēšanās par savu naudu izveidošu lapu ar faktiem par Valkas dzīšanu purvā.

Es Valkas novada budžetu netukšoju, jums būs brīnums, ka janvārī man atbalsta naudu nepiešķirs, jo nepieprasīju. Ja kāds nevar uztūrēt savu biedrību par savu naudu, jāslēdz ciet. lai arī skaidrs ka atbalsta mērķis ir balsu zvejošana.

Neko arī nevajag atdot, jo katrs cents esot sabiedrības nauda, pilsētas galva ar to rīkojās kā ar savu, grib paņem aiz devumu, grib ko pārdod, grib nojauc; bet ja pilsētas galva pateica, ka ikviena biedrība saņems īpašumu, tad to arī ir jāatdod, citādi vīrs un vārds nesanāk, lai arī nebija nekāds pārsteigums. Bet esmu 100% drošs, ka pašavaldība izdarīja arī visu lai Poruka 4 netiktu ierakstīts VKPAI reģistrā, pēc biedrības ierosinājuma.

Kad saņemšu lietas protokolu tad zināšu skaidri.

Pagaidām neiekļaušanas argumenti esot - nams ir vecs, arhitektoniski viss slikti, atjaunot nav iespējams.
Pašvaldībai bija jācīnās par VKPAI statusu, bet skaidrs kāpēc to nedarīja, statuss būs slogs, nevarēs budžeta naudu izmest projektos, bet vajadzēs ik gadu atjaunot vēsturisko ēku.
Patreiz pašvaldība apzināti pudē ēku, lai to atzītu par atjaunošanai neizdevīgu un nojauktu ar buldozeru.

Biedrību galvēnais mērķis Valkas novadā - neļaut Krauklim mēģināt gozēties saulītē. Vai nu jādara lietas godam un sabiedrībai, nevis paša priekam, vai arī sabiedrība redzēs otro medaļas pusi.

Vecā robežasargu mājiņa biedrībai vajadzēja tik daudz, lai saglabāt no nojaukšanas labo ēku, kuru pašvaldība nebūvēja, tātad tīri cilvēciski tai nav tiesību jaukt to kas savulaik tika uzcelts par valsts naudu. Jautāums tika pacelts tikai un vienīgi lai izvilkt saulē lietu. Uzreiz bija skaidrs, ka neatdos un labāk nojauks personīgo ambīciju dēļ. lai jauc, bet promenādi vajadzēs būvēt izcili. Kritika šīm projektam ies stabīli, bet jau medijos.

Lielo muitu, kuras izbūve no jauna maksātu ntos miljonus eur arī pašvaldība plānoja izsolīt par ap 200000. Toreiz šo patvaļu VARAM apturēja. Toreiz biedrību vēl nebija. Bet bez manas iejaukšanas tiktu izsolīta valsts manta, kura pēc likuma, ir tāds likums ar diviem pantiem tajā, ka īpašums nodots Valkai, kurai pienākums uzturēt iespējami labāk; tas būtībā būtu krāpniecība, un valsts, iespējams mantu atgūtu tikai pēc gadu ilgas tiesāšanas.

Kas atitecās uz BUB, viņa tiks izveidota, bet izlēmu to darīt par savu naudu, jo oranžiem citas prioritātes. Patreiz Latvijas Armija atsāvina ar nulles vērtību labu tehniku, labus Volvo TGB-11 (C303 Laplanderus) visurgājejus, bet vajag SLO statusu, palīdzību, lai tehniku paņem pašvaldība, oficiāli nemaz nelūdzu, pati biedrība pagaidām nevar, jo nav SLO statusa, paslinkoju uz ziemas pusi domājot ka pa ziemu nekas tāpat nav plānots, jo stabīli ka atbilde būs - mums neko nevajag, mēs arī pagastus likvidēsim, jo viss kas mums ir vajadzīgs ir projekti un ES naudas apgūve. Nemaz nebrīnīšos ja ieteiks lauku cilvēkiem apdrošināt savas majas, jo BUB katrā pagastā maksās naudu. Vismaz siltas garaža un tehnikas uzturēšanas ziņā.

Nekas, pavasarī tiks iegūts SLO, gan jau LA tirīs rezerves un tiks BUB pie tehnikas.
Vai būs cilvēki tas jautājums, ar varu nevienu vilkt nevaru. Saprotu ka bez tehnikas iet nav interesanti. Lai arī arī kājām X stundā varēsim palīdzēt VUGD, tāda iespēja pastāv jau tagad.
Īpašs sadarbības līgums ar VUGD nav nepieciešams.
Ja pagastos ir cilvēki, viņi var iet par biedriem, un spēs ar to pašo brīdi aizsargāt savu dzimto pusi.
Pagaidām bez tehnikas.

pirms 9 mēnešiem, 2017.12.30 09:56

biedriba.latvija1918

Ziņkarīgi, mīnusu vai plusu katrā tēmā esot stabīli ap 12-16. Tik daudz suņu algo pašvaldība, lai itkā manipulēt ar sabiedrības viedokli? Laikam algotņi neprot mainīt ip, lai vismaz kautcik atšķirīgi būtu.

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.02 11:07

nazis.ass

Ja neesi gatavs, ka tevi kritizē vai liek mīnusus, tad neraksti. Visi, kas tevi ir novērtējuši, ir izlasījuši tavu viedokli. Vai tad tas nebija tavs mērķis?

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.02 16:31

biedriba.latvija1918

Man dziļi vienalga, man zinķarīgi, cik Jums maksā no budžeta. Jo no ip maiņas jus nejēdzat, tātad maksimums pieci cilvēki esat, mīnusu liekat no darba datora un mājās arī.

pirms 8 mēnešiem, 2018.02.02 11:27

anonima.persona

jā,par mīnusiņiem baigi labi maksā un tas ļoti labi strādā,izejot ārā uz ielas ,uzreiz ir jūtams,ka caur komentāriem šajā portālā tiek manipulēts ar sabiedrības viedokli...hi hi

pirms 9 mēnešiem, 2018.01.02 15:55

taka57

Paklau biedriba,runa kaTev dzimta valoda esot krievu?Ir ?

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.19 20:45

v.melups

Tu esi vatenis? Pēc kā tu to spried? Tas esot nosodījums.

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.21 14:23