Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cik droši esot izmantot grausta* stāvoklī esošo ēku Rīgas ielā 1 Robežtirgum?

Ko mēs redzams pietiekumā Robežtirgum?
Informācijas punkts, WC/ Infopunkt, WC /Инфо пункт
Un ja kādam kieģelis pa galvu kritīs?

Es jau saprotu, ka Kraukļa dome esot melīgā un divkosīga, bet VARAM tiks informēts arī par šo faktu, ka abu pilsētu iedzīvotājus un viesus apdraudēs piedāvājot tualeti nojaukšanai paredzētā ēkā.
Jūs dārgi maksāsiet par atteikumu. Dārvas mucas sen sagatavotas.

* Nojaukt ēkas var, protams domājot ekonomiski un lietderīgi, ja ēka esot grausta stāvoklī.

biedriba.latvija1918

Piedāvāju pašvaldībai paņemt a4 papīra lapu, uzzīmēt tajā apli, to sadalīt gabalos - atcelt nojaukšanas lēmumu, piešķirt ēku sabiedrībai, neko nedarīt, saņemt dārvas mucu pašā pasākuma dienā. Paņemt minerālūdens pudeli un uzspēlēt laimes spēli.

pirms 5 mēnešiem, 2018.03.13 12:24

Pašsaprotamais Punkts

Ko? Beidz pīpēt legālo, ne vārda nevar saprast.

pirms 5 mēnešiem, 2018.03.14 09:28

lukiasmi

Viens otrs te pamazām jūk prātā. Vispār vajadzētu cilvēku glābt un nosūtīt ārstēties, nav tālu, ap 25 km uz Valmieras pusi.

pirms 5 mēnešiem, 2018.03.14 20:45

biedriba.latvija1918

Ēka joprojām nav nožogota, bet Robežtirgus tuvojas...Jāuzaicina Latvijas skandalozāko mediju būs...Nekā cita neatliek....

No savas puses es boikotēšu šo pasākumu, jo negribu ņemt dalību tur kur cilvēkiem piedāvā WC telpas graustā, nojaukšanai paredzētā ēkā.

Stādu Parāde man ir svarīgāka.

pirms 4 mēnešiem, 2018.04.22 14:18