Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziesmu svētki

Vai Valkas novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības 1918 vīru koris arī piedalās?

bezugunsnavdumu

Lursoft biedrību ar tādu nosaukumu nepazīst. Sēdies. Epic fail.

pirms 14 dienām, 2018.07.02 13:03

anonima.persona

Šis ir labākais jautājums kāds te vispār ir bijis!Skaļi applausi autoram!!!

bet nu atbilde-infantīlisma paraugstunda!!!

pirms 14 dienām, 2018.07.02 21:08

bezugunsnavdumu

Kuram gan būtu interesantas Kraukļa troļu veidotas tēmas un atbildes, kuras gan tiek veidotas no viena datora un vienas personas?

Jūs deģenerāti pat nespējat lursoft apl;ukot, kur aplūkot biedrību pareizos nosaukumus. Visu vienā kaudzē.

A kur palika Kraukļa ogļu fabrika? Aiz vecās izgāztuves tā plānoja, ka mūžīgs čiks vien iznāca.

pirms 14 dienām, 2018.07.02 21:19

anonima.persona

vai kas mainīsies,ja uzrakstīs biedrības pareizo nosaukumu???koris taču no tā nesāks dziedāt!!!

un atkal tu par kraukli!šis topiks NAV par kraukli!!!Šis topiks NAV arī par olu fabriku un kazino!!!Kāpēc tu pat dziesmu svētku tēmā pin kraukli iekšā!!!Tev vispār dzīvē ir kautkas,kas nav saistīts ar kraukli???

pirms 14 dienām, 2018.07.02 22:24

bezugunsnavdumu

Biedrību statutos arī nav mērķa dziedāt, tas jums tik dziedāt par budžeta naudu.
Ko Rīgā, DzS aizmirsa Krauklis pilnā sastavā?

Ceru visi aizbrauca par savu naudu un savās automašīnās.

pirms 14 dienām, 2018.07.03 07:03

anonima.persona

budžets-tā arī ir mūsu nauda!!!

pirms 14 dienām, 2018.07.03 07:36

bezugunsnavdumu

Mūsu tas ir Kraukla algotņu, stipendiātu, radu un drugu, to ģimenes locekļu, kuri balsos par Kraukli mūžigos mūžos, jo citādi jauna slota visus izmetīs?

Pārdzivosiet. Manā kārtībā tiks izmesti pat sētnieki. Nerunājot par visādiem ierēdņiem, speciālistiem un citiem pietuvinātiem.

pirms 13 dienām, 2018.07.03 23:19

bezugunsnavdumu

Kur olu fabrika? Kur kazino? Viss kam pieskārās parvēršās feilā.

pirms 14 dienām, 2018.07.02 21:21

lukiasmi

Tajā ugunsdzēsēju biedrībā ir tikai viens solists - kora nav. Un tas pats tāds pavieglāks. :)

pirms 14 dienām, 2018.07.02 22:07

bezugunsnavdumu

Priekškam man koris?

pirms 14 dienām, 2018.07.03 07:05

bezugunsnavdumu

Abu biedrību vienīgais mērķis - traucēt Krauklim apzagt pilsētu un valsti, liegt tam kandidēt Saeimā. Par ikvienu megaprojektu par aiz devumu naudu valstij tiek sniegts pēc iespejas pilnīgāks situācijas apraksts.

Olu fabrikai likuma nebūs.

pirms 14 dienām, 2018.07.03 07:08

maksunmorics4

Kāds sakars manam jautājumam ar Kraukli, olu fabriku vai ko citu? Es te, Voldemāriņ, uzdevu jautājumu vai tu arī dziedi svētkos? Un, vēlreiz, es neesmu ne oranžā, ne dzeltenā krāsā- nekādā krāsā.

pirms 14 dienām, 2018.07.03 08:20

bezugunsnavdumu

Es esmu sarkanbaltsrkanā krāsā, bet tu tādā krāsā kur vairāk maksā. Sēdi budžetā naudā un tēlo ka esi no malas, arī ja krievi atnāks tu mēteli ātri nomainīsi.

pirms 13 dienām, 2018.07.03 23:25

maksunmorics4

Kāds sakars manam jautājumam ar Kraukli, olu fabriku vai ko citu? Es te, Voldemāriņ, uzdevu jautājumu vai tu arī dziedi svētkos? Un, vēlreiz, es neesmu ne oranžā, ne dzeltenā krāsā- nekādā krāsā.

pirms 14 dienām, 2018.07.03 08:20

bezugunsnavdumu

Kāpēc trešo reizi neiekopēji savu penteri? Tas ka esi nekādā krāsa tas sen zināms, tāpēc mēs arī esam igau;niem un pat leišiem astē. Ta'du dēļ ka tu, valdībā esot arbūzveidīgie zemnieki, salašņu centrs Rīgā un Valkā Krauklis.

Tā arī turpiniet. Tādu ka tu mums ir lielas izredzes topošās Saeimas vēlēšanās pamosties salašņu centra valdībā.

pirms 13 dienām, 2018.07.03 23:22

lukiasmi

Citēju: " Manā kārtībā tiks izmesti pat sētnieki. Nerunājot par visādiem ierēdņiem, speciālistiem un citiem pietuvinātiem."
Vai nevajadzētu izsaukt ātros? Te vairs nav joki.

pirms 13 dienām, 2018.07.04 00:30

maksunmorics4

Labāk jau aizbraukt pie viņa vecākiem un parādīt ko viņu lolojums internetā dara un izskaidrot, ka vecākiem ir jāseko līdzi bērnu darbībām sociālajos tīklos.

pirms 12 dienām, 2018.07.04 13:40

bezugunsnavdumu

Tu reāli tici, ka Krauklim pietiks balsu mūžigos mūžos? Un mūžigos mūžos spēsiet apzagt pilsētu slīcinot aiz devumos?

Nepietiks. Ar to jāsadzīvo būs jau šodien un jākrāj spilvenu. Man visādi palīgi nebūs vajadzīgi, un visa armija liekežu kura šobrīd izēd nodokļus visādos no pirksta izdomātos amatos.

Maksimums pieci padomnieki.

pirms 12 dienām, 2018.07.04 22:46

bezugunsnavdumu

Kas ir, maksiņ, apmīzies, ka kopā r Kraukli iesi no amata, kurā iecerēji līdz pensijai izvilkt? Irijā sēnes nav kam vākt, vari nopirkt koferi. Noderēs.

pirms 12 dienām, 2018.07.04 22:51