Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc pašvaldības īpašumā esošs nojaukšanai paredzēts grausts Rīgas ielā 1 nav atbilstoši nožogots?

Nav nevienas zīmes kas brīdinātu sabierību par potenciālajām briesmām. Ja kritīs kieģelis uz galvas kurš būs atbildīgs?

Pieprasu pašvaldību īsā laika posmā labot šo situāciju, nožogot liedzot iespēju staigāt garām, izvietot atbilstošas zīmes.

Ja jau atzīts par graustu un jauksiet nost nav ētiski apdraudēt sabiedrības dzīvības ļaujot staigāt garām.

bezugunsnavdumu

Ikvienam ir skaidrs, ka minētā ēka nav grausts, nojaukšana esot Kraukļa valdības personiskā iegriba. Bezsaimnieciskums!

Gribās arī pateikties Kraukļa vadībai par atteikumu atcelt nojaukšanas lēmumu. Paldies! Valkā tirgošanas punkta nebūs nekad. Tas jau pricipiālā lieta.

Toties tāds esot Valgā. Pieejams popkorns. Augstākā kvalitātē, fasēts 100 gramu iepakojumā, sešas garšas - aveņu, melleņu, ābolu, šokolādes, saldais un sāļais.

Nākamā nedēļā būs arī ārējā reklāma.

Laipni gaidīti!

pirms 3 mēnešiem, 2018.04.06 11:34

bezugunsnavdumu

Priekškam administrātori izdzēsa adresi? Reāli ticat, ka maksāšu 15 eur par 5x5 cm reklāmu? Lētāk pie skolām izplatīt flaerus, kuri dos iespēju saņemt bezmaksas. Parējie lai dzīvo neziņā, Valgas klients man ir svarīgāks.

pirms 3 mēnešiem, 2018.04.07 11:32

maksunmorics4

Tādam, kā tev, nav naudas reklāmu laukumiem un, kur nu vēl flaeriem. Tagad jau portāls vainīgs ka - tādām kā tev - pa brīvo neiedeva reklāmas laukumu portālā. Aizej paraudi un izlūdzies mammai lai tev pensijas dienā Maxima veikalā nopērk cukura paku!

pirms 3 mēnešiem, 2018.04.08 22:16

bezugunsnavdumu

Ej salasi oranžās drupačas. Kā reiz pēc tavas garšas un saprašanas, mūžam kalpot - mūžam vergs. Tirgošana Valgā tā iet, jā caur Igaunijas firmu, un jā nodokļi ne Latvijai. Toties Latvijai ir izcilais saimnieks - Krauklis. Un citi putni kuri noveda Latviju līdz pusbankrotam ar megaidejām. Tu aplūko Dambja sniegumu un lupatas augu;la komentāru kur viņš esot piesardzīgs, nevi paraksta rīkojumu katram nopirkt elektrobusiņu. Ja reklāmdevējs neprot sniegt statistiku pēc mērķauditorijas tad reklāmu nesaņem.

pirms 3 mēnešiem, 2018.04.10 02:25

bezugunsnavdumu

t.i. katram novadam, vismaz aizņemoties valsts kasē, bet ekonomika augtu, bet ar tādiem saimniekiem augs Skandināvijas ekonomika.

pirms 3 mēnešiem, 2018.04.10 02:27