Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas nākotne.

Labdien!

Vēlējos paziņot, ka Valkai esot vajadzīgas izmaiņas, es un manas biedrības ir gatavas veikt izmaiņas, tas esot mūsu likumīgais pienākums. Tiek meklēti biedri, kas ir gatavi stāties pret oranžajiem un realizēt Valkas nākotni un attīstību.

Lūdzu, piesakaties, tas esot katra Valkas patriota pienākums.

Ar cieņu,
Sabiedrībai svarīgo procesu veicināšanas biedrības 'Latvija 1918' un 'Valkas novada Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju Biedrība', valdes priekšsēdētājs,
V. Melups.

biedriba.latvija1918

Pirmkārt, mans uzvārds ir ar diviem L.
Otkārt, par šī feika profila veidošanu pret Jums tiks ierosināta lieta.

Krimināla, vai administratīva izlems speciālisti.

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.23 20:29

lukiasmi

Ja nopietni, tad tieši pret Jums vajadzētu ierosināt lietu par cilvēku ķengāšanu un 1918. gada brīvvalsts vārda degradēšanu, izmantojot to savu nožēlojamo komentāru galvgalā! Jūsu absolūtā nekompetence lielāko tiesu ir vienkārši smieklīga, kaut gan dažreiz arī izsauc pretīgumu un arī zināmu izbrīnu par šī portāla atbildīgo personu iecietību pret tādu kā Jūs.

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.24 18:27

biedriba.latvija1918

Ja cilvēkam sāp, viņš droši var pamest amatu kurā atsēž, tēlojot darbību, par nodokļu naudu un sāpe pāries. Ja jau gribējās sēdēt nodokļu naudā būs jāpacieš arī kritiku. Var katru dienu mest pie malas, ja tik ļoti sāp.

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.24 20:23

biedriba.latvija1918

Mums ir brīvvalsts? Uz papīra arī varbūt. Reāli valdība neka nevar izlemt viņi ies kopā ar ES vai tomēr draudzēsies ar okupantu valsti. Gan Lietuva, gan Igaunija spēja saraut jebkādas saites ar krieviju.
Pat tālajā 1918. gadā pedējie izlēmam vai vispār gribējam būt brīvi. Deviņus mēnešus nevarēja izlemt.
Kāpēc nesvinam 1. martā?

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.24 20:31

biedriba.latvija1918

Rakstīt zem feika profila varat viskautko, man tas nesāp. No manas dzīves izzudīs tikai tie kuri balsoja par režīmu, bet rūpīgi slēpa. Atstrādājiet savu maizes garozu, bet izmantot biedrību nosaukumus pilnā nosaukumā zem feika profila, tas būs atbildība. Lai arī varbūt maigo likumu dēļ nesodīs reāli, iesniegumu atpakaļ es neņemšu. Lai mācība citiem troļļiem. Lai tas kas to izdarīja mūžu staigā un apzinās.

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.24 20:48

v.melups

Ir noskaidrots fake profilu veidotājs, būs bargs sods. Biedrību vārdā pateicos iestādēm, kas palīdzēja, tas esot viņu pienākums, jo tiek algoti par sabiedrības naudu.

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.27 16:18

v.melups

Labdien!

Vēlos informēt, ka feiku profils ir noskaidrots un tiks tiesāts, tādēļ atgādinu, ka biedrību vārdā meklēju sev jaunus biedrus, lai kopīgiem spēkiem cīnītos pret režīm, tas mums esot goda pienākums, attīstīsim cukurvates un popkorna nākotni, piedāvājumā būs VIP (Valga Import Popcorn) līmeņa popkorns.

pirms 7 mēnešiem, 2018.03.02 13:04

nazis.ass

Citā forumā tu raksti: "Abās biedrībās biedrus neaicinu un neuzskatu ka vajag. Tas neko nedod. Vismaz man tā liekās. Diedelēt naudu uzturēšanai no pašvaldības mēŗkis nebija nekad, tātad arī biedrus nevajag. Tas esot vienkārši juridiskas personas katram gadījumam."
Kā tad ir, vajag vai nevajag?

pirms 7 mēnešiem, 2018.03.02 17:26