Aicina uz Jāņa Cimzes rudens lasījumiem

Pirms jaunā mācību gada sākuma otrdien, 25. augustā, pulksten 10 Valkas pilsētas kultūras namā notiks ikgadējie skolotāju skolotāja Jāņa Cimzes rudens Valkas lasījumi “Cilvēks un izglītība pārmaiņu apstākļos”.

Lasījumos uzstāsies vairāki lektori: latviešu politiķe, vēsturniece, 6. Saeimas priekšsēdētāja, 5. un 6. Saeimas deputāte, Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras vadītāja Ilga Kreituse. Viņas lekcijas tēma “Aktuālās norises politikā un izglītībā”. Savukārt pediatrs, Ventspils Izglītības pārvaldes skolu ārsts Gundars Kuklis pieskarsies tēmai   “Skolotājs ir brīnumdaris”. Uz pasākumu aicināti visi Valkas novada pedagogi un arī citi interesenti. Reģistrēties pasākumam var pašvaldības mājaslapā www.valka.lv līdz piektdienai, 21. augustam.

Rudens lasījumus pulksten 14 kuplinās dzejnieks un mūziķis Guntars Račs un draugi ar muzikālo programmu “Mīlestība ir”. Īpašie viesi – mūziķes Katrīna Bindere un Kristena Cīrule. G. Račs ir autors viena no pēdējā laikā pieprasītākajiem dzejoļu krājumiem “Mīlestība ir”. Krājumā iekļauti jauni dzejoļi par pašu galveno – par mīlestību, par to dievišķo sajūtu, kuru ikvienam lemts piedzīvot.  

Pilsētas kultūras nama direktors Aivars Ikšelis informē, ka nākamnedēļ kultūras nama kasē būs iespējams par simbolisku samaksu iegādāties ieejas biļetes. Jāņa Cimzes rudens Valkas lasījumu dalībniekiem uz G. Rača un draugu muzikālo programmu ieeja bez maksas.

Izglītība