Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drīz sāksies uzņemšana J. Cimzes Valkas mūzikas skolā

Jauno audzēkņu uzņemšana J.Cimzes Valkas Mūzikas skolā šogad notiks no 10. līdz 14. augustam no plkst. 16.00 līdz 18.00.

Gaidīsim dažāda vecuma bērnus un skolēnus kopā ar vecākiem. Īpaši tiek aicināti skolas vecuma bērni līdz 10 gadu vecumam uz jaundibināto trompetes spēles klasi.

Atgādinu, ka jaunāka vecuma bērnus uzņemsim divu veidu sagatavošanas grupās: vispārējā muzikālo spēju attīstības grupā un instrumentu spēles sagatavošanas grupā.

Uz 1. klasi uzņemsim skolas vecuma bērnus līdz 10 gadu vecumam, piedāvājot un kopīgi izvēloties trompetes, saksofona, flautas, klarnetes, vijoles, klavieru, akordeona, kokles spēli un bērniem ar skanīgām balsīm kora klasi.

Iestājoties mūzikas skolā, lūdzam bērnam nodziedāt vienu dziesmiņu un līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību.

Baudot vasaras atpūtu, padomāsim par bērnu nākotnes iespējām, spēju un emociju attīstību, iesaistīšanos daudzveidīgajā un aizrautīgajā skaņu pasaulē!

Izglītība