Grundzāles pamatskola piedalās virtuālajā Latvijas skolu Ziemas festivālā

No 19. februāra līdz 4.martam  notiek Virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls 2021! Uzdevums tajā ir veikt jebkuru no pieejamām ar GPS izsekojamām aktivitātēm cik ilgi un cik reizes iespējams, lai kopumā sakrātu visvairāk kilometru.

Sacensības notiek gan starp skolu komandām, gan starp skolēniem individuāli Latvijas skolu kopvērtējumā.

Sacensības notiek arī starp skolēniem vienā komandā, kas individuāli veic visgarāko attālumu neatkarīgi no izvēlētā sporta veida vai sporta veidiem, kas iekļauti Ziemas festivāla sacensību programmā sacensību norises laikā.

Skolu un skolēnu sacensību kopvērtējuma rezultāti ar vārdiem un uzvārdiem tiek publicēti jau Festivāla sacensību laikā www.lsfp.lv/festivals. Ik pēc trim dienām kopvērtējuma situācija tiek atjaunināta, papildinot to ar jaunākajiem rezultātiem.

Pirmās trīs skolas, kas kopvērtējumā starp visām skolām būs veikušas visgarāko attālumu, tiks apbalvotas ar kausiem.

Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces, kas starp visu skolu dalībniekiem būs veikuši visgarāko attālumu, tiks apbalvoti ar kausiem un žurnāla “Ilustrētā Junioriem” 3 mēnešu abonementiem.

Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces katrā skolā, kas būs veikuši visgarāko attālumu, tiks apbalvoti ar medaļām.

Virtuālā Ziemas festivāla ietvaros notiek arī tradicionālais DJ konkurss sadarbībā ar Rīgas DJ skolu, kā arī dažādi citi konkursi skolēniem Latvijas Sporta federāciju padomes kontos sociālajos tīklos “Instagram” un “Facebook”.

Konkursi tiek rīkoti sadarbībā ar “Pulsaar”, “Sportland” un “Suunto”.

Sacensībās bija iespēja piedalīties pirmajām 100 skolām kas pieteiksies. Šo 100 skolu skaitā ir arī Grundzāles pamatskola ar pilnu komandu - 30 sportistiem. Pirmie rezultāti tika publicēti 22.februārī.  Grundzāles pamatskola uz to laiku bija 17. vietā. Pēc otrās rezultātu publicēšanas esam 15. vietā ar veiktajiem 1113 kilometriem.

No Grundzāles pamatskolas individuāli uz 25. februāra rītu visvairāk km bija veikuši Paula Skudra 101km , Deivids Solovjovs 73km , Evelīna Valaine 69km , Tomass Broms 64km , Ketija Ozola 62,7km , Katrīna Līva Lagzdiņa  62,4km , Artūrs Kalniņš 62km ,  Anete Stabiņa 57km , Dāniels Krievāns 53km, un Viktorija Broma 50km. 

Sacensībās var piedalīties slēpojot , skrienot , staigājot,  nūjojot, braucot  ar slēpēm no kalna , braucot ar snovbordu. Paldies visiem skolēniem kas piedalās šajā aktivitātē. Neiztiktu arī bez vecāku atbalsta, jo jaunāko klašu skolēni sporto kopā ar saviem vecākiem.

Starp pamatskolām patreiz esam sakrājuši otro lielāko kilometru skaitu. Līdz sacensību beigām uzdevums ir noķert un apsteigt Kocēnu pamatskolu.

Izglītība