Īpaša konference skolotājiem “Skolotājs ir Personība”

Ar mērķi uzmundrināt un iedvesmot skolotājus Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” iniciatīva izglītībā “Ziedoņa klase” aicina skolotājus uz pirmo personības izaugsmes konferenci skolotājiem “Skolotājs ir Personība”. Konference notiks šī gada 19. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Konferences mērķis ir palīdzēt skolotājiem saprast, cik nozīmīga un nenovērtējama ir viņu profesija, īpaši šajā pārmaiņu laikā.

Pasākumā uzstāsies tādi savas jomas profesionāļi kā kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Marija Ābeltiņa, Latvijas Universitātes profesors Mārcis Auziņš, teologs un lektors Indulis Paičs, personīgās produktivitātes treneris Kristaps Kravalis, grafiskie dizaineri Evija Krištopane un Aigars Mamis, kā arī emocionālā intelekta treneris Zuarguss Zarmass. Konferencē “Skolotājs ir Personība” savas jomas profesionāļi vadīs gan izglītojošas lekcijas, gan radošās darbnīcas, lai veicinātu iegūto zināšanu pielietošanu praksē. Konferenci iespējams vērot gan klātienē, gan attālināti.

Lai atbalstītu skolotājus, veicinātu viņu personības attīstību un produktivitāti darba vietā, “Ziedoņa klase” 2019. gada rudenī uzsāka bezmaksas sarunu ciklu “Skolotājs ir Personība”. Reizi mēnesī skolotāji no dažādām Latvijas skolām pulcējas “Ziedoņa klases” telpās, lai iedvesmotos un pavadītu vakaru radošā atmosfērā. “Kad mūsu ikmēneša sarunu vakari skolotājiem kļuva jau par iemīļotu tradīciju un vietas visiem nepietika, sapratām, ka nepieciešams paplašināties. Biznesa cilvēkiem šādas personības izaugsmes konferences ir ierasta lieta, taču skolotāji parasti tās neapmeklē, jo tās ir ļoti dārgs notikums. Šo pasākumu veidojam tieši šobrīd, kad izglītības joma ir pilna ar izaicinājumiem un skolotājiem nepieciešams iedvesmas lādiņš,” pauž “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Īpaši šim notikumam par godu skolotājiem, kuri apmeklēs konferenci, optika “OptiO” dāvinās iespēju saņemt bezmaksas brilles 55 eiro vērtībā, kas būs lielisks atbalsts kvalitatīvai redzes korekcijai. Konferences norisi atbalsta optika “OptiO”, veikalu tīkls “Drogas”, saldumu ražotājs “Laima”, kafija “Paulig” un interneta veikals “Kanclers”. Konferences apmeklētājiem cenā iekļautas gan vairākas kafijas pauzes, gan pusdienas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Plašāka informācija par konferenci, kā arī konferences pieteikuma forma atrodama fonda “Viegli” mājaslapā: https://fondsviegli.lv/.>

20201005-1634-sip-konf-mazs.jpg


Izglītība