Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināta pieteikšanās Eurodesk reģionālajiem koordinatoriem un informācijas punktiem 2020. gadā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties organizācijas JSPA administrētā Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk reģionālā koordinatora pakalpojumu sniegšanai 2020. gadā un sadarbībai informācijas punkta statusā. Par reģionālo koordinatoru un informācijas punktu var kļūt gan nevalstiskās organizācijas, gan arī jauniešu centri, bibliotēkas, skolas vai pašvaldības.

Eurodesk tīklā visā Eiropā šobrīd darbojas vairāk nekā 1100 jaunatnes speciālistu 36 valstīs. Šī tīkla mērķis ir informēt jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā, kā arī mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem. Eurodesk ar savu darbību atbalsta programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, informējot jauniešus par viņu plašajām iespējām. Vairāk par Eurodesk var uzzināt www.eurodesk.lv vai www.eurodesk.eu tīmekļa vietnēs.

Eurodesk reģionālie koordinatori Latvijā organizē informatīvus pasākumus par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, saskaņā ar JSPA noteiktajām prioritātēm izplata informāciju par jauniešu iespējām, sniedz konsultācijas minētajos jautājumos utt. Reģionālajiem koordinatoriem ir tiesības pretendēt uz finansējumu pasākumu organizēšanai, piesakot tos JSPA par pasākumu rīkošanu reģionos. Reģionālie koordinatori saņem arī informatīvos materiālus, programmu reprezentācijas priekšmetus un bezmaksas mācības zināšanu pilnveidei.

JSPA atlasīs sešus reģionālā koordinatora pakalpojuma sniedzējus 2020. gadam, vērtējot pretendentu atbilstību. 

Nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, bibliotēkas, skolas vai pašvaldības var kļūt arī par Eurodesk informācijas punktiem Latvijā uz brīvprātības principa, kuri savu iespēju robežās organizē pasākumus par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, saskaņā ar JSPA noteiktajām prioritātēm izplata informāciju par jauniešu iespējām, sniedz konsultācijas minētajos jautājumos. Eurodesk informācijas punkti nesaņem finansiālu atbalstu, bet saņem informatīvos materiālus, programmu reprezentācijas priekšmetus un bezmaksas mācības zināšanu pilnveidei.

Plašāka informācija www.jaunatne.gov.lv

Pieteikuma anketa pieejama tiešsaistē un aizpildāma līdz 2020. gada 15. janvārim (ieskaitot): https://bit.ly/36brols


Izglītība