Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klāt “Laukiem būt!” mācības. Informatīvā diena jau šonedēļ!

Jau astoto gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 40 gadiem piedalīties uzņēmējdarbības uzsākšanas mācībās pasākumā "Laukiem būt!".  Pēc mācībām, kas notiks visa Latvijā, būs iespēja startēt uzņēmējdarbības konkursā, kurā labākie saņems naudas balvas. Pieteikšanās konkursam sāksies 2019. gada decembrī.

Elīna Ozola, LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja: “Kāpēc Tev vērts piedalīties? Tās nav tikai mācības un konkurss. Tās ir jaunas pazīšanās, jauni kontakti, tie ir pasākumi, kuros iegūt jaunus draugus un sadarbības partnerus. Mācības notiek 10 cilvēku grupā, kas nodrošina individuālu pieeju ikkatram to dalībniekam. Mēs esam redzējuši daudz piemēru, kad jaunie uzņēmēji savas īstās idejas atrod tieši mācību laikā, runājot ar citiem mācību dalībniekiem, lektoriem un mājās visu vēlreiz pārdomājot. Tāpēc, ja arī Tev nav savas uzņēmējdarbības idejas, pievienojies, un  varbūt tieši te tā radīsies!”

Informatīvās dienas par "Laukiem būt" mācībām Valkas un Valmieras reģiona interesentiem jau šonedēļ, 20.septembrī Rencēnu pagasta, Lizdēnos. 

Vairāk par apmācībā un pieteikšanās: Valda Empele, Valkas KB UK, t.29445406, [email protected] vai Inga Ozoliņa Valmieras KB UK, t. 26308536, [email protected]


Uzziņai:

“Laukiem būt!” mācībās līdz šim piedalījušies 1478 jaunieši. Konkursā startējuši 378 jaunieši. Pasākums notiek visā Latvijā, sev tuvāko mācību norises vietu vari atrast, sazinoties ar LLKC reģionālajiem konsultantiem.

“Laukiem būt!”mācības  notiek VLT pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" ietvaros.

20190917-0904-aicinajums-info-diena-2019

Izglītība