Laiks pieteikt skolai pirmklasniekus

Straujiem soļiem tuvojas mācību gada noslēgums, tāpēc pienācis laiks vecākiem pieteikt savus topošos pirmklasniekus, kuri skolas solā sēdīsies 1. septembrī.  

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas direktores vietniece mācību darbā Anda Kušķe informē, ka vecāki to var izdarīt attālināti, brīvā formā uzrakstot iesniegumu un to nosūtot uz e-pasta adresi [email protected]. Ir arī rasta iespēja ierasties klātienē, iepriekš telefoniski piesakoties pie skolas administratora, zvanot uz mobilo tālruni 26522769. Ierodoties līdzi jāņem bērna dzimšanas apliecība. Neskaidrību gadījumos var zvanīt uz mobilo tālruni 28300964.

A. Kušķe “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka šajā mācību gadā ģimnāzijas ēkā Ausekļa ielā 5 mācās trīs 1. klases – kopumā 54 skolēni. Viņa prognozē, ka arī jaunajā mācību gadā skolā būs trīs pirmās klases. Vecāki jau aktīvi izrāda interesi par savas atvases pieteikšanu mācībām, ierodoties arī klātienē skolā. A. Kušķe pieļauj, ka vecāki vēlas ne tikai noskaidrot interesējošus jautājumus, bet arī izjust skolas gaisotni. Jāatceras, ka, ierodoties skolā, jālieto deguna un mutes aizsegs.

Izglītība