Latvijas Mazpulku rudens forums un lauku labumu tirdziņš Smiltenē jau pavisam drīz!

Sestdien, 13.10.18., Smiltenes tehnikumā norisināsies otrais šī gada rudens projektu forums, kura laikā mazpulcēni iepazīstinās ar savu veikumu šajā gadā. Projektu foruma ietvaros notiks mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš un mazpulcēnu paveikto projektu prezentācijas.

Pasākuma mērķis ir apzināt aktīvākos biedrības „Latvijas Mazpulki” biedrus, novērtēt un sniegt atzinību mazpulcēnu veiktajam darbam mazpulcēnu projektu ietvaros. Forumā piedalās visi mazpulcēni, kas veiksmīgi izstrādājuši un aizstāvējuši savus projektus vietējā mazpulka ražas skatē. Mazpulcēni prezentēs savus projektus šādās jomās – "Sīpoli Latvijas karoga krāsās", "Mazpulcēnu - trušmīļu skola", "Latviešu karavīrs laikmetu griežos", "Kartupeļi - otrā maize", "Pavairosim lauka tomātus", kā arī citās dārzkopības, rokdarbu, vides un novadpētniecības jomās. 

Viena no vērtībām, ko iegūst mazpulcēni ir prasmes uzņēmējdarbībā agrā vecumā. Bieži vien mazpulcēni projektus raksta par dažādām precēm un produktiem, kurus ražot un vēlāk pārdot. Tieši tāpēc katrā forumā mazpulcēniem tiek dota iespēja savus vai savu mājsaimniecību saražotos produktus pārdot rudens tirdziņos. 

Šoreiz mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš norisināsies no plkst. 10.00 līdz 11.30 Smiltenē, veikalā “TOP” (Baznīcas laukums 2).

20181011-1510-tirgus-smiltene-mazpulki.j

Izglītība