Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“PROFs 2019” Smiltenes tehnikumā

11.novembrī Smiltenes tehnikumā notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu konkursa "PROFS 2019" reģionālais pusfināls.

Tajā piedalījās Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības, Valmieras tehnikuma un Smiltenes tehnikuma 2 komandas (no 3. a veterinārmedicīnas un 2.hidrobūvniecības kursiem).

Konkursa mērķis - veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par sociālo dialogu.

"Dalībnieki klātesošos iepazīstināja ar mājās sagatavotām prezentācijām, kuru mērķis - pārliecināt jaunos darbiniekus stāties arodbiedrībā," stāsta Smiltenes tehnikuma skolotājs Gunārs Auders. "Pēc tam profesionāli izglītojošo skolu komandu dalībniekiem vajadzēja atbildēt uz žūrijas jautājumiem par darba tiesībām, darba drošību un arodbiedrību mērķiem un atbalsta iespējām."

Pirmo vietu izcīnīja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas jaunieši, otro vietu - Valmieras tehnikuma komanda, trešo vietu - Smiltenes tehnikuma 3.a veterinārmedicīnas kursa jaunieši.

Izglītība