Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RSU piedāvā 12. klases skolēniem tālmācībā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem bioloģijā un ķīmijā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un atcelto klātienes apmācību, arvien pieaugošu skolēnu interesi ir raisījuši Rīgas Stradiņa universitātes piedāvātie tālmācības sagatavošanās kursi centralizētajiem eksāmeniem bioloģijā un ķīmijā.

Sagatavošanās kursus pasniedz RSU mācībspēki. Kursu mērķis ir papildināt skolēnu zināšanas un palīdzēt uzlabot centralizēto eksāmenu vērtējumu, kā arī palīdzēt veiksmīgāk sagatavoties iestājpārbaudījumiem izvēlētajā RSU studiju programmā. 

Daudzi topošie vidusskolas absolventi savās atsauksmēs noradījuši, ka šie ir interesanti un noderīgi kursi, bet kāds ir sniedzis arī šādu novērtējumu: “Fantastiska pasniedzēja, ļoti patīk, ka ielikti piemēri no dzīves un atelpas mirkļos noderīga ir pasniedzējas humora deva.”

Tālmācības  process tiek organizēts pēc individuāla plāna, izmantojot RSU e-studiju iespējas un plašo videolekciju klāstu, pieejami arī materiāli teksta formātā. Kursa ietvaros skolēniem ir iespēja pildīt mājas darbus, rakstīt kontroldarbus un saņemt kontroldarbu novērtējumu, un tas viss notiek e-studiju vidē, personīga ierašanās nav nepieciešama. Uzsākot tālmācības kursu šajā brīdī, dalībniekam būs iespēja noskatīties visas iepriekšējās kursa tēmas. Sagatavošanās kursi notiek latviešu valodā.

Plašāka informācija par kursiem un pieteikšanās forma ir pieejama šeit: https://www.rsu.lv/ce-sagatavosanas-kursi 

Izglītība