RTU nākamos studentus aicina uz pasākumu “Pieslēdzies RTU!”

Sākot no pirmdienas, 19. aprīļa, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina visus, kurus interesē studijas Latvijā vienīgajā daudznozaru tehniskajā universitātē, plkst. 18.00–19.00 piedalīties tiešsaistes pasākumā «Pieslēdzies RTU!», kur būs iespējams uzzināt par studijām RTU, skatoties intervijas ar studentiem un uzdodot arī savus jautājumus. Katrai fakultātei būs atvēlēta sava diena, un pirms tiešsaistes sociālajos medijos būs iespējams iepazīties ar konkrētās fakultātes piedāvātajām studiju programmām.

Tiešsaistes intervijas būs skatāmas RTU “Facebook” lapā, un katra diena būs veltīta vienai no deviņām RTU fakultātēm. Tiešraidē moderators Edgars Bāliņš iztaujās fakultāšu studentus, aicinot izstāstīt par studentu dzīvi, budžeta vietām, iespējām pilnveidot savas zināšanas fakultāšu laboratorijās un interešu klubos, prakses un studiju apmaiņas programmām, darba iespējām studiju laikā un pēc RTU absolvēšanas, kā arī par citiem tematiem. Ikvienam tiešsaistē būs iespēja uzdot arī savus jautājumus.

Tiešsaistes interviju plāns:

  • 19.04. Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte;
  • 20.04. Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte;
  • 21.04. Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte;
  • 22.04. Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte;
  • 23.04. Inženierekonomikas un vadības fakultāte;
  • 26.04. Būvniecības inženierzinātņu fakultāte;
  • 27.04. E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte;
  • 28.04. Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte;
  • 29.04. Arhitektūras fakultāte;
  • 30.04. Informācija par RTU uzņemšanas nosacījumiem.

Savukārt katru dienu plkst. 14.00–16.00 RTU “Facebook” lapā RTU studenti stāstīs, ko iespējams apgūt konkrētās fakultātes studiju programmās.

RTU deviņās fakultātēs iespējams iegūt daudzpusīgu izglītību augstajās tehnoloģijās un inženierzinātnēs, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs. RTU mērķtiecīgi attīsta savu infrastruktūru, Ķīpsalā būvējot Latvijā pirmo studentu pilsētiņu, kas pēc būvniecības pabeigšanas kļūs par Baltijas reģionā modernāko inženierzinātņu studiju centru. Tur jau tagad atrodas lielākā daļa RTU fakultāšu, moderns laboratoriju korpuss, Zinātniskā bibliotēka, dienesta viesnīcas. Iecerēts, ka jaunajā studiju gadā arī Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte sāks darbu jaunajā ēkā Ķīpsalā.

«Pieslēdzies RTU!» vidusskolēniem un viņu vecākiem šogad tiek piedāvāts tradicionālās Atvērto durvju dienas vietā, jo fakultāšu apmeklēšana klātienē patlaban nav iespējama.

Plašāka informācija par studiju iespējām RTU – stude.rtu.lv.

Izglītība