Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes tehnikumā erudīcijas konkurss “Domā, zini, mini!”

20.februārī Smiltenes tehnikumā notika skolas erudīcijas konkurss "Domā, zini, mini!" Savstarpēji sacentās divdesmit četru kursu komandas. 

Šāds konkurss Vispārizglītojošo mācību priekšmetu nedēļas noslēgumā jau kļuvis par visu iemīļotu Smiltenes tehnikuma tradīciju.

Konkurss notika 11.kārtās, kurās tika pārbaudīta jauniešu atjautība, vērīgums un zināšanas par tematiem: lidojums, sports, personības, krāsas, pārtika, ūdens, mūzika, automobiļi, skaitļi, dzīvnieki un Smiltenei 100. 

Šoreiz vislabāk veicās 2.autotransporta kursa komandai - viņiem pirmā vieta. Otrā vieta - 4.būvniecības kursam, trešā vieta - 1.veterinārmedicīnas kursam.

Pēc pasākuma liels gandarījums bija gan skolotājiem, kuri organizēja konkursu, gan jauniešiem, kas piedalījās un uzzināja daudz jauna. Kā vēsta latviešu tautas sakāmvārds: "Gudram pieder pasaule!" 

Pasākums “Domā, zini, mini!” zināmā mērā bija arī neliela iesildīšanās pirms Latvijas profesionāli izglītojošo skolu audzēkņu konkursa “Erudīts 2020”, ko šogad organizē Smiltenes tehnikums. Konkurss notiks 2.aprīlī.

Izglītība