Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes tehnikumā viesojās "DP grupas" ģitārists Jānis Bērziņš

24.oktobrī Smiltenes tehnikumā viesojās "DP grupas" ģitārists Jānis Bērziņš. Skolas audzēkņi koncertnodarbībā "Atklāj ģitāru!" iepazinās ar dažādiem ģitāru veidiem un spēlēšanas stiliem, klausījās rokenrolu un populārus singlus. Jānis Bērziņš dalījās veiksmes stāstā, kura pamatā ir neatlaidīgs darbs, mīlestība uz mūziku, ģitāras spēli un studijas Dānijā, Anglijā un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Jānis Bērziņš nepilnas stundas laikā jauniešus pārliecināja - mūzika, virtuoza izpildījumā ir kaut kas neparasti skaists un valdzinošs... Tā atver visapslēptākos sirds kambarīšus un palīdz tajos ieplūst mīlestībai, priekam un vēlmei neizniekot sev doto laiku velti...

Skolas zāle bija skatītāju pārpildīta. Pēc koncerta notika meistarklase un arī tur Jānis Bērziņš piedzīvoja neviltotu jauniešu interesi un atsaucību.

Pasākums notika ar programmas "Latvijas skolas soma" atbalstu.


Izglītība