Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes vidusskolēniem panākumi konkursā

Smiltenes vidusskolas 12.b klases skolnieki Kaspars Pakulis un Arvīds Bāliņš godam pārstāvējuši savu skolu Čehijas organizētajā starptautiskajā tiešsaistes konkursā “The Best in English” angļu valodā.

Konkursā šogad piedalījās 16 462 skolēni no 25 valstu 624 skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja 23 jaunieši. No konkursa 856 Latvijas dalībniekiem Kaspars Pakulis izcīnīja 21. vietu, bet Arvīds Bāliņš – 22. vietu. 

“Apsveicam un no sirds lepojamies ar savu audzēkņu zināšanām un panākumiem pasaules mērogā!
Paldies skolotājiem par skolēnu izaugsmē ieguldīto darbu!” teic Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina.

Smiltenes vidusskolas 9.–12. klašu skolēni piedalījās Čehijas organizētajā starptautiskajā tiešsaistes konkursā “The Best in English” jau otro gadu. Atbildīgās par konkursa norisi vidusskolā ir angļu valodas skolotājas Elita Babra un Gundega Upeniece.

Konkursam pieteicās 23 dalībnieki no Smiltenes vidusskolas, tas  ir krietni lielāks skaits interesentu nekā pērn, norāda G. Upeniece.
Konkursa uzdevumu veikšanai atvēlētais laiks bija stunda, tās laikā tika veikti dažādi valodas prasmju pārbaudes uzdevumi, mūsdienīgi gan formā, gan saturā –  valodas lietojums, klausīšanās, lasīšana. Reālās dzīves situāciju imitēšanā izmantoti gan audio, gan video faili.

“Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību! Jāpiebilst, ka rezultāti bija ļoti blīvi, pat ar puspunkta starpību,” piebilst G. Upeniece. Labākie Smiltenes vidusskolas skolēnu rezultāti ir 104,5 un 104 punkti no 117 iespējamiem.

Izglītība